O UFO ogólnie

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

Sorki Jacob93, ale to już od dawna wiadomo że to fake.
Awatar użytkownika
Jacob93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2013-01-17, 12:03

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Jacob93 »

Tak właśnie myślałem :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Awatar użytkownika
Jacob93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2013-01-17, 12:03

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Jacob93 »

Interesujące i moim zdaniem wiarygodne. Bardzo długa i szczegółowa wypowiedź na temat tego co się stało i co widzieli.

Znalazłem dzisiaj nagranie na you tube pewnego faceta który opowiada ciekawą historię i moim zdaniem ta historia również jest prawdziwa.(Przepraszam jeżeli to już było. Nagranie jest dosyć stare możliwe że już je widzieliście)

http://www.youtube.com/watch?v=KtMT0o1zjbY
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Dagmara »

Pan mnie nie porwał swoją historią niestety, słuchając tak jego opowiadania mam przed oczami niektóre odcinki serialu z Archiwum X.
Przecież każdy może coś takiego wymyślić i co w tym nadzwyczajnego, że ktoś za nim jechał przez godzinę? Dwa lata temu jak wracałam ze Spookym z Gdyni, to też za nami jechał samochód non stop przez prawie 150 km, to ponad godzina jazdy, a same nawigacje GPS często gubią zasięg, wiem to po swoim, który nie został kupiony z dolnej półki.

Także jak dla mnie owa historia jest nieźle urozmaicona, może faktycznie ktoś jechał za tym facetem tyle czasu, nawigacja mu szwankowała, jednak w tym wszystkim nie ma nic nadzwyczajnego jak dla mnie :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Widać że opowieść jego kolegi zrobiła duże wrażenie na nim, a w drodze powrotnej parę dziwnych jak najbardziej dziwnych zbiegów okoliczności sprawiły że chłop nie zapomni tego do końca życia. W tym momencie jest przekonany że był śledzony poprzez bo ja wiem ? Man in Black?, ale gdyby nie spotkał tego znajomego i ten nie wywarł na nim tak dużego wrażenia to jakby ten pan wtedy spojrzał na przygodę z gapiącym się facetem oraz brakiem połączenia z GPS?, czyżby wtedy też brał ufitów jako winowajcę?, albo miałby inne wyjaśnienie?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Dagmara »

Arku zgadzam się z Tobą i uważam, że gdyby ten mężczyzna w ogóle owej historii nie usłyszał, to wcale nie zwróciłby uwagi na gapiącego się faceta, nie przejąłby się szwankowaniem nawigacji i jadącym za nim samochodem.
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: O UFO ogólnie

Post autor: PemdyBanus »

Witam, chciałbym dowiedzieć się od ufologów za pomocą jakiego sprzętu prowadzą badania nad UFO? Napiszcie co uważacie za podstawe każdego Ufologa.

Ja osobiście kupiłem kilka przdatnych urządzeń m.in. Aparat, Lupa, Nagłowna lupa z oświetleniem, Teleskop (drogi), Lornetka, Mikroskop, Licznik Geigera, Miernik decybeli

Napiszcie co sądzicie o moim wyposażenieniu
rafiksss
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-11-12, 00:10

Re: O UFO ogólnie

Post autor: rafiksss »

Nigdy nie można mieć 100% pewności. Niektóre filmy zostały stworzone po to by postraszyć dzieci z podstawówki a nie by wprowadzić ludzi w błąd, choć oczywiście znajdą się i tacy...
Czasem wole wierzyć suchym relacją bez filmów czy fotografii ponieważ niektóre są bardziej prawdopodobne.
jaśmin22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2014-03-18, 10:44

Re: O UFO ogólnie

Post autor: jaśmin22 »

Witam,nie wiem co robię źle,rozpisałam się a nigdzie nie ma mojego postu.Około trzech lub czterech lat temu widziałam coś dziwnego na niebie i do dzisiaj nie potrafię tego wytłumaczyć.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Ivellios »

jaśmin22 Twój post jest, tylko czekał na zatwierdzenie. Zawsze kilka pierwszych postów nowego użytkownika musi być zatwierdzonych przez moderatora, to taka forma weryfikacji antyspamowej, potem można już pisać normalnie.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Rafiksss, niestety taka jest prawda
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Przypadek z Austrii 1971r.
http://worldufophotosandnews.org/?p=4617
Niebieski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2015-03-10, 23:28

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Niebieski »

Moje podejście do UFO jest dwojakie. Z jednej strony wierzę w istnienie wiele inteligentnych pozaziemskich cywilizacji. Przecież w nieskończonym wszechświecie niejedna planeta powinna mieć podobnie jak planeta Ziemia dogodne warunki do życia i rozwijania się inteligentnej cywilizacji.

Czasami jednak myślę sobie że być może cały wszechświat jest tak naprawdę podporządkowany i stworzony przez Boga wyłącznie dla ludzi. Pojawiają się jednak później w moich rozważaniach pewne wątpliwości związane z tym że przecież ludzie zapewne nigdy nie będą posiadali
wystarczającej technologii niezbędnej do podróżowania w kosmosie. Wydaje mi się że taką technologię można jedynie zdobyć na innych planetach. Być może ludzie będą w stanie kiedyś sami coś z jakieś innej planety sprowadzić sami np. z Marsa albo Jowisza.
Zastanawiający jest też fakt że sonda Voyager zaobserwowała na jednym z księżyców Jowisza morze a w morzu powinny żyć przecież stworzenia morskie. Uważam że jest to największe i najcenniejsze odkrycie ludzkie w kosmosie.
adam8matek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2015-11-02, 13:30

Re: O UFO ogólnie

Post autor: adam8matek »

Oglądnąłem z ciekswością. Powtórze zdanie większości 3ci naajkiewszy.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

Heh, mam nadzieję, że już niedługo prawda wyjdzie na jaw, co o tym myślicie? Uważam że ludzkość jest gotowa na ujawnienie już od dłuższego czasu...
Dark_Forces
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2015-08-31, 15:21
Lokalizacja: Kosmodrom
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Dark_Forces »

Chciałabym, żeby tak było, ale nie jest. Ludzie nie są przygotowani na dużą dawkę bezwarunkowej miłości... i co powiecie na datę 2018, może coś się wydarzy, a może nie... :)
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

Jedyni ludzie nie gotowi na ujawnienie to politykierzy wszelkiej maści którzy z dnia na dzień stracą całą władzę. I krzyżyk na drogę.

A co do 2018... to myślę, że to z deka za długo.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Myślę że tych dat było już tak dużo że ci którzy się tym od dłuższego czasu interesują to przestali już w nie wierzyć. Ja przestałem.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Ciekawy przypadek , wprawdzie było to dwa lata temu ale dobre. Jeżeli były to ćwiczenia wojskowe to na pewno jakieś specjalne, bo ja z moich czasów nie przypominam sobie takich

https://www.earthfiles.com/news.php?ID= ... nvironment
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”