Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Ivellios »

Termin Wędrowiec oznacza istotę z bardziej rozwiniętej cywilizacji ET, która odrodziła się na Ziemi - tracąc przy tym pamięć o swojej tożsamości i pochodzeniu - zazwyczaj w celu niesienia pomocy planecie i ewoluującej ludzkości. W procesie stopniowego przebudzenia - po długim okresie wyobcowania i rozpaczy - odkrywa swoją prawdziwą tożsamość i już świadomie pracuje nad podjętymi wcześniej zadaniami.

To nie jest formalny test i nie był on zweryfikowany statystycznie (jak mógłby być?) Jest on oparty na osobistych doświadczeniach, wywiadach i sesjach poradniczych, a także na badaniach i rozmowach z innymi duchowymi nauczycielami i doradcami New Age. Mimo to, może on dać wam większe poczucie tego, kim jesteście i jaki jest wasz związek z tą najbardziej radykalną z tożsamości... Jesteś prawdopodobnie Wędrowcem, jeżeli...
1. Czujesz ogromne wyobcowanie i masz wrażenie, że nigdy tu nie pasowałeś - możesz chcieć być taki, jak inni, ale po prostu czujesz się inny, zawsze czułeś: że tak naprawdę nigdy "nie znajdziesz swojego miejsca w tym świecie". [To klasyczne cechy Wędrowców.]
2. Miałeś takie wrażenie, jakby twoi rodzice nie byli twoją prawdziwą rodziną, a ta prawdziwa była daleko i w ukryciu. Myślałeś też, że niektóre z rzeczy, które widzisz dookoła siebie są w jakiś sposób "nie takie, jakie powinny być" albo przypominają ci o życiu gdzieś "daleko stąd". Te przekonania mogły wywołać u ciebie dużo bólu i smutku.
3. Miałeś jedno lub więcej doświadczeń z UFO (we śnie lub fizycznie), które w dramatyczny sposób zmieniły twoje życie: rozwiały twoje wątpliwości, dały ci pewność siebie i nadzieję, i pomogły ci odnaleźć sens i cel życia. Od tego momentu stałeś się "inną osobą".
4. Z zasady jesteś osobą delikatną, spokojną, miłą i wyzbytą agresywności (nie tylko czasem, ale prawie zawsze) - i po prostu "nie możesz zrozumieć"
okrucieństwa ludzi. Przemoc i wojny wydają ci się czymś dziwnym (może powinienem powiedzieć obcym?).
5. Odrzuca cię przerażające zło i katastrofy, które widzisz na Ziemi, nie rozumiesz ich i zastanawiasz się, dlaczego mają miejsce - podczas gdy w głębi siebie wiesz, że tak wcale nie musi być. Mgliście pamiętasz, czujesz, że znasz świat wolny od takich katastrof.
6. Oddałeś swoje życie dążeniu do wielkich ideałów i często gani się ciebie za to, że jesteś naiwny (chyba taki rzeczywiście jesteś!) i próbujesz zmienić świat. Możesz doświadczyć wielu rozczarowań i frustracji, kiedy twoje nadzieje i marzenia nie zmaterializują się.
7. Jesteś miłym człowiekiem o naukowym temperamencie i prawdopodobnie przyjmujesz postawę, która wygląda na zimne, logiczne, analityczne podejście do życia - czasami nie rozumiesz gorącej uczuciowości innych. Uczucia i pasje wydają się w jakiś sposób tobie obce.
8. Często jesteś zagubiony w science fiction i wizjonerskiej fantasy, i wolisz żyć w świecie marzeń o przeszłym czy przyszłym doskonałym (lub bardziej ekscytującym) świecie - swoje życie na Ziemi uważasz za jakieś nudne i bez znaczenia. Nie wiesz przy tym, dlaczego tak jest.
9. Ogromnie interesuje cię UFO, życie w innych światach i poprzednie cywilizacje Ziemi, takie jak Atlantyda czy Lemuria. [To jest naprawdę tym, co cię zdradzi: tylko Wędrowcy i Ci-Którzy-Weszli głęboko i nieprzerwanie interesują się tymi "innymi światami" - nie bez powodu!]
10. Bardzo interesuje cię duchowość mistyczna, a do tego masz głębokie poczucie, że kiedyś miałeś "większą moc", którą w jakiś sposób utraciłeś - że twoja obecna duchowa nauka tak naprawdę jest ponownym uczeniem się tego, co już wiedziałeś, ale w jakiś sposób zapomniałeś.
11. Stałeś się kanałem przepływu nieziemskiej inteligencji i zdajesz sobie sprawę, że celem twojego życia jest pomagać innym we wzroście i ewolucji. [Wtedy najprawdopodobniej nie jesteś już Uśpionym Wędrowcem]
12. Jako dziecko często oddawałeś się marzeniom na jawie o ET, statkach UFO, innych światach, podróżach kosmicznych i utopijnych społeczeństwach. Twoja rodzina uważała, że jesteś "trochę dziwny" nie wiedząc jednak dlaczego.
Oczywiście ten kwestionariusz nie jest wyczerpujący i proste odpowiedzenie "Tak" na jakiekolwiek z tych pytań niekoniecznie oznacza, że jesteś Spoza Ziemi. Według mnie najlepszy na to dowód otrzymasz, gdy odpowiesz "Tak" na pytania 1, 3, 9, i 11 - takie odpowiedzi jasno pokażą, że jesteś Spoza Ziemi. W sytuacji, kiedy społeczeństwo w sposób przypadkowy określa, co jest, a co nie jest normalne - każdy z nas musi być ostatecznie arbitrem tego, co jest prawdziwe i nieprawdziwe. Nie jest moim zamiarem stanie się następnym ekspertem, któremu oddacie swoją moc. Wasza moc należy do was i sami możecie decydować, co jest dla was prawdziwe. Nie pozwólcie ogłupić się sceptykom i krytykantom. Zawsze uważałem za dobry pomysł wysłuchanie każdej opinii, a następnie pozwolenie aby opadły one do "korzeni naszego umysłu", aby później się pojawić jako to, w co naprawdę wierzymy. Jeżeli naprawdę się odprężysz (tu użyteczna jest praktyka medytacyjna), wtedy wszystko, co jest nieprawdziwe odejdzie, a pozostanie tylko prawda. Zaufaj swojemu "Ja" - ono jest Głosem Wszechświata, jeżeli potrafisz wyciszyć się na tyle, żeby rzeczywiście go usłyszeć..."

Tengel

Źródło: Scott Mandelker - "Nie z tej Ziemi"
Zimnapizza
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-04-08, 22:20

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Zimnapizza »

hmmm... wiele wskazuje na to ze jestem uspionym wedrowca... sam juz nie wiem. ale z UFO nie mialem nic wspolnego (jeszcze mam duzo czasu mlody jestem)
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Crowley »

Ja jakoś nie pasuję.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: FaKtoMaaN »

Powiem szczerze i uczciwie, że to do mnie pasuje..
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Sothis »

Jesteś ufolem. ;]
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Crowley »

Ja jakoś nigdy nie miałem kontaktów w UFO. Nawet najmniejszych.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: FaKtoMaaN »

Ja mam tak ze nie ze jestem pewny ze obce cywilizacje istnieją.. ja to po prostu wiem!.. tak jakbym miał już to wpisane od zawsze..
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Sothis »

A numeru do nich w komórce wpisanego od nowości nie masz? ;]
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: FaKtoMaaN »

a mógłbyś się odwalić??:)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Sothis »

Dopiero jak odlecisz latającym spodkiem do krainy Uśpionych Wędrowców. ;]
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: jager3223 »

Hahahaha Sothis, to Ci wyszło. :D
A test - czego to ludzie nie wymyślą (tymbardziej żeby zwrócić na siebie uwagę i poczuć się lepszym od innych).
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Spooky Fox »

jager, dlaczego myślisz, że ludzie piszący takie testy czują się lepiej od innych?

i dlaczego śmiejecie się z fakto? :) niech se będzie ufokiem, jak mu tak wyszło :)

ja osobiście przeglądając test też wypadłem dosyc ciekawie, no może poza kontaktem :)

a co do numeru na komórce...ostatnio znalazłem w książce telefon, który był dosyc długi, a podpisanego go miałem "???". Dłuuuugo się zastanawiałem co to jest i do kogo tak naprawdę ten numer jest. Sprawdziłem połączenia i znalazłem, że jakiś czas temu dzwoniono do mnie pod ten numer. Zaczęła się mania natręctw i wyszukiwanie numeru. Kiedy dzwonilem, miła pani, w języku angielskim (?! WTF?!) informowała mnie, że numer takowy nie istnieje ;>.
Rozwiązanie sytuacji? A owszem, bardzo banalne. Okazało się, że w starym telefonie marki SE ikona połączeń przychodzącym i wychodzącym była baaaardzo podobna. Przy zmianie telefonu zobaczyłem, że to ja, kiedyś wybrałem ten numer. Oczywiście przez przypadek. Dlaczego? Otóż numer ten, to był ciąg 12 cyfr. Pierwsze cztery to pin a kolejne osiem to ostatni ciąg cyfr na mojej karcie kredytowej :)

Taki niby ciąg przypadkowych zdarzeń, a jak moze namieszac... :)
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: jager3223 »

No wiesz, w końcu są uśpionymi wędrowcami i mają "moc". :D
Dlatego rozwiązujący ten test, zaraz patrzą z góry na innych nie ufoków(oczywiście ci którzy w to uwierzą). A ludzie piszący takie testy robią to dla polewy albo też chcą poprawić swoją samoocenę.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: FaKtoMaaN »

nie powiedziałem ze jestem lepszy od innych i ze posiadam moc.. :] tylko powszechne wiem ze taka owa moc istnieje, i na moja opinie, wszyscy ja posiadamy, tylko nie wszyscy potrafimy ja wykorzystać.. weźmy na przykład Mirin Dajo.
http://www.fast-geheim.de/html/videos-m ... _dajo.html

niektórzy maja rożne moce, między innymi jak: telepatia, przyciąganie metalu, słynne wyginanie łyżeczek, i wiele innych przykładów powszechnie znanych, udokumentowanych lecz nie wyjaśnionych.. Człowiek używa podobno 5% swojego mózgu, reszta jest uśpiona i nie używana.. może mnie dla wszystkich..
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: jager3223 »

Ja też nie powiedziałem, że tak myślisz.
Ale ten test, to dla mnie jest totalna bzdura, aż ręce opadają. ;D
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Arek »

Buhahahha
chciałem kiedyś zrobić podobne pytania, ale to nic ktoś to zrobił za mnie.
I co? może jestem wędrowcem bo ufo widziałem (szkoda że nikt tego do teraz nie umie wyjaśnić).
"a ta prawdziwa była daleko i w ukryciu." to pytanie nr.2
To niech mi ktoś wytłumaczy prawdę?
Jeżeli ktoś zostanie pchnięty szpadą to krwawi? albo nie? (pozdrowienia Faktomann)
Nr.5 Jeżeli tak to widzę to jestem dużo dalej niż reszta społeczeństwa która ma w swoim ptasim móżdżku nie myśli o tym w ogóle
11 i 12 nie dotyczy mnie ale wolę dopisać się do wędrowców niż srać , dewastować naszą planetę.

Tak ! ja jestem New Age, może nie w każdej kwestii popieram ich ale na pewno jest to lepsze niż deptanie przyrody i cele polityków którzy chcą wszystko lepiej bez poglądu na warunki jakie TERAZ nastały.
TERAZ nie mam na myśli obecnego kryzysu ale głupkowatych informacji którymi karmią lud...

Pozdrawiam wędrowców,
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Spooky Fox »

jager, zapamiętam twoje słowa, jak moje "ziomki" po mnie przylecą. wtedy Cię znajdę :D :D :D :D :D :D :D :D :D
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: jager3223 »

Ale gdy się obudzisz uśpiony wędrowcu, to wiesz w co się zamienisz?
http://img21.imageshack.us/img21/1469/91837067.jpg :D
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: Spooky Fox »

Wiesz...ja się widzę bardziej tak:

Obrazek
jager3223
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-10-31, 21:09

Re: Krótki test dla Uśpionych Wędrowców

Post autor: jager3223 »

Chyba jak Cię ekzibit odpicuje. :D
http://img93.imageshack.us/img93/3726/1228831470919.jpg
A przylecieć, przylatuj i tak jak wszystkich zabiją to co za różnica. :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”