Dziwna rejestracja UFO na stacji kosmicznej w czasie pandemi

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
yuby
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Posty: 267
Rejestracja: 2014-04-07, 23:16
Lokalizacja: Zambia

Dziwna rejestracja UFO na stacji kosmicznej w czasie pandemi

Post autor: yuby » 2020-06-20, 10:28

Cześć,
Co o tym sądzicie?. Podzielcie się uwagami.

Masowa ewakuacja statków obcych z Ziemi utrwalona przez kamery Międzynarodowej Stacji Kosmicznej
Kadry, które możemy zobaczyć przypominają fragmenty filmu science fiction pokazującego ewakuację ze skazanej na zagładę planety, ale to nie jest film, to jest wideo z kamery zainstalowanej na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W dniu 18 maja 2020 r. kamera zarejestrowała masową ewakuację tysięcy UFO, które jednocześnie wystartowały z powierzchni naszej planety i poleciały w kosmos.Patrząc na te kadry i pamiętajmy, że to wszystko wydarzyło się w rzeczywistości i zostało sfilmowane przez kamerę z ISS. Czym to jest, jeśli nie masową ewakuacją z planety Ziemia?

Tysiące statków jednocześnie wystartowało z naszej planety w chwili gdy międzynarodowa stacja kosmiczna znajdowała się nad brzegiem między ciemną i jasną stroną Ziemi.

Wystartowały z ogromną prędkością, to nie były nasze przedpotopowe rakiety na paliwo płynne, a bardzo różne i bardzo zaawansowane technologie, które mogły posiadać tylko przedstawiciele cywilizacji pozaziemskiej (niekoniecznie przyp. tłumacza).

Pozaziemskie, ale od dawna obecne na naszej planecie. Niewątpliwie ta cywilizacja lub cywilizacje z innych planet mają własne podziemne i podwodne bazy na Ziemi, ale co skłoniło ich do masowej ewakuacji z Ziemi?

Logicznie rzecz biorąc, może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy nasza planeta jest skazana na zagładę, lub przebywanie na niej przedstawicieli innych cywilizacji jest dla nich bardzo niebezpieczne …

Czy nadchodzą wielkie katastrofy naturalne, czy nasza planeta w ogóle przestanie istnieć, niestety tego nie wiemy, ale nikt nie opuściłby jej tak demonstracyjnie i masowo bez powodu …

Jednak wszystkie wydarzenia ostatnich miesięcy pośrednio wskazują, że na naszej planecie dzieje się coś niezwykłego. Trwają przygotowania do czegoś naprawdę katastroficznego dla całej ludzkości.

https://vk.com/video-181025252_456239349
Źródło: https://treborok.wordpress.com/masowa-e ... _7F7obvMAY
,,DOŚWIADCZENIE JEST PRAWDZIWE WEWNĄTRZ PUDEŁKA, ALE SAMO PUDEŁKO JUŻ NIE’’
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości