marzyciele

BlackPuma

marzyciele

Post autor: BlackPuma »

zainteresowania, hobby, pasje.... to wszystko kumuluje się w jednym - w marzeniu :)
każdy je ma - nie da się żyć bez nich, nie da się nie marzyć i nigdy nie wierze gdy ktoś mówi że nie ma marzeń. Jakie są wasze? Te najważniejsze, te których prawie nie da się spełnić. Takie prawie jak bajka....
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

moim marzeniem jest
dobrze przeżyć życie
naprawić to co zepsute
dokonać tego co niedokonane
i cieszyć się każdą chwilą
nie dołować i nie nerwić
Daisy

Post autor: Daisy »

Moje marzenia? Trochę ich jest... Przede wszystkim być szczęśliwą pod względem innym niż rodzina, bo w tej kwestii jestem szczęśliwa. Chciałabym coś w życiu osiągnąć i poszerzać swoją wiedzę o teatrze. Mniej się stresować i mieć mniej problemów.
BlackPuma

Post autor: BlackPuma »

ok... a teraz wyobraĽcie sobie że wygrywacie w totka, trafiacie szóstkę i ... no właśnie i co???????? 8)
catalabama

Post autor: catalabama »

Np Phantom ma rację... Niestety znam zbyt wielu ludzi którym kasa uderzyła do głowy za bardzo. Co bym zrobiła? Sama nie wiem. Na pewno duuża kwotę bym wsadziła na konto. Pobudowała sobie i Andzrejowi i Filipowi dom i piękna działkę. Pomogła bym rodzinie i kilku osobom. Pracę i tak bym miała. Andrzejowi bym kupiła Scanię najnowszą albo XXL. Piękne samochody. Miała bym konie na pewno, zawsze mazyłam by miec swojego, ale niestety koszt miesiączny hotelu jest zbyt wielki bym sobie pozwoliła na taki wydatek, ale nie po to by na nich zarabiać ale po to by zyły sobie spokojnie u nas. Co jeszcze sama nie wiem. Na pewno by się wiele znalało rzeczy i ludzi którym bym chciała pomóc...
BlackPuma

Post autor: BlackPuma »

Jest :) jest w tym mnóstwo prawdy. Zwłaszcza łatwe pieniądze przewracaja w głowie... tak sądzę. Tak tak... z tym że ludzie którzy maja się "ponad to" głównie z powodu samochodu jakim jeżdżą, domu-pałacu (40 pokoi dla np 4 osób)... Z tym tylko że być arystokratą trzeba umieć.
Ale nie można generalizować, nie wszyscy bogacze są snobami, znam wiele osób, które są po prostu mądre - bo tylko to jest potzrebne do posiadania kasy. I silne... na tyle by nie pozwolić stać się wyznawcą religii pieniądza..


hmmm... a co do totka to mój ulubiony sposób na zaśnięcie :)
więc tak... zbudowałabym dom. Jest takie miejsce w środku lasu gdzie moi rodzice mają łąkę... dużą na tyle by pomieścić dom zabudowania gospodarcze i ogród owocowy ;)
Dom byłby parterowy: albo na wzór dawnych dworków szlacheckich z fasadą ozdobioną dwoma gładkimi kolumienkami prowadzącymi na ganek, albo z werandą biegnącą wokół... dach czterospadowy z jaskółkami (przepruty oknami ;) ), ściany otynkowane na biało... brązowe ramy okien... i okiennice... marzę o okiennicach, takich masywnych, drewnianych... pod oknami rosły by malwy - to od frontu, z kolei za domem ciągnął by się ogród owocowy, z gruszami, jabłoniami, wiśniami :))))
Pomiędzy miejscem na dom a drogą jest lasek, nie było by widać domu z drogi... przez ten lasek biegła by dróżka wyłożona białym wapiennym kamieniem :D

mogła bym o tym pisać i pisać... to moja wielka wizja mojego domu ;) kiedyś jeszcze były tam niedĽwiedzie do pilnowania zamist psów a pod domem była jaskinia w której zimowały :))))))

a marzenia???? Nie macie sprecyzowanych marzeń??? "coś osiągnąć" "czegoś dokonać"... ogólniki...

ja wiem czego chce - przede wszystkim cały czas isę rozwijać - oczywi ście w kierunku sztuki, na początek znaleĽć lepszą pracę niż mam obecnie - ta co mam jest ok, dobrze płatna ale stoję tu w miejscu, a jeśli już idę to nie w tym kierunku w którym pragnę. Jak chcę spełnić moje marzenia???? Póki co robię sobie portfolio we Flash'u, 3ds maxie, photo shopie, corellu... - wszystko po pracy w wolnej chwili a potem??? uderzam do dużych firm reklamowych do Łodzi :) do Wawy nie bo nienawidzę tego miasta :evil:
i wiem że mi się uda :)))
bo chcę tego :))

Połową sukcesu w spełnianiu swoich marzeń jest sprecyzowanie ich ::) Mamy za mało czasu by błądzić po omacku :)
catalabama

Post autor: catalabama »

Nie mam na razie marzeń tak sprecyzowanych poza tym co napisałam. Mam bardzo ogólne nmarzenia, by Filip był zdrowy, by rósł na ładnego i mądrego chłopca. By Andrzej w końcu miał tą dobrą prace bez kłopotów, ogólne o każdym z rodziny, bym i ja w przyszłości znalazła pracę. Ogólne takie życzenia dla wszystkiech - marzenia
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Co ja bym zrobił z taką kasiorą... na pewno, obawiając się, że może mi to do głowy uderzyć, zdeponowałbym prawie wszystko w banku, zostawiając sobie, powiedzmy sto tysiaków, na drobne wydatki :lol:
Daisy

Post autor: Daisy »

Ja mając dużą kasiorkę oddałabym napewno trochę potrzebującym. Podzieliłabym się z tymi, którzy naprawdę tego potrzebują. Odpaliła bym trochę rodzicom, a sama wykupiła miesięczny karnecik do Romy:D
Daisy

Post autor: Daisy »

Nie Roma, to teatr Muzyczny:D:D Mój ukochany na dodatek.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Roma to również miasto ;) Piękne miasto we Włoszech...
Daisy

Post autor: Daisy »

To mi się kojarzy najlepiej jak może. Nie martw się Phantomie też lubię pizzę:)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Oj zjadłbym taki duży kawał pizzy, polany ketchupem, ociiekający ztopionym serem... niebo w gębie :P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

przyspieszyć czas i mieć własne życie bez starych, z kotem moge

mieszkanie, kanapa, kot i spać ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje”