Akwarystyka i hodowle

Krucza Łapa
Moderator
Moderator
Posty: 15
Rejestracja: 2004-10-03, 16:06
Lokalizacja: Kielce

Akwarystyka i hodowle

Post autor: Krucza Łapa »

Dzisiaj mój szczęśliwy dzień! Nie dojrze, że w szkole byl fauszywy alarm o podłożeniu bomby i straciliśmy 2 godziny lekcji to jeszcze moja para kirysów złożyła ikrę :) Stało się tak ponieważ zmieniłam im wode w akwarium i wystąpiła nagła zmiana temperatury, a to u kirysów wywołuje tarło. Musiałam wszystkie ryby z akwarium odłowić bo mogły by zjeść narybek (małe rybki). Chciałam się z wszystkimi podzielić tą szczęśliwą chwilą! Obiecuje, że jeśli się wyklują to zamieszcze ich zdjęcia, albo kto chce to prześle na e-mail ;)

[ Dodano: 2004-10-25, 20:48 ]
powiększcie to zdjęcie klikając na nie to będzie ładne ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Congratulations :D :D :D :D :D :D :D
Krucza Łapa
Moderator
Moderator
Posty: 15
Rejestracja: 2004-10-03, 16:06
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Krucza Łapa »

dziękuje
Daisy

Post autor: Daisy »

Gratuluję Ci. Moja poprzednia rybka, Peper miałam partnera, który się zwał Alex. Peper była od Niego dwa razy większa, a i tak dawała mu do wiwatu, bo ciągle ikr była masa. NIestety nie moglam pozwolić na wykluwanie, ponieważ mam małe akwarium. Teraz mam rybkę RzeĽnika, która jest welonką. Też jest duża, ale bardzo samotna. Jej towatrzystwo to plastikowy błazenek, ślimak, muszelka i jakieś dwie bliżej nie zidentyfikowane okazy plastikusa pospolitusa.
Krucza Łapa
Moderator
Moderator
Posty: 15
Rejestracja: 2004-10-03, 16:06
Lokalizacja: Kielce

:)

Post autor: Krucza Łapa »

Było pozwolić na wyklucie...dorosłyby i bys je sprzedała w zoologu ......a co do wykluwania :D hihihi wykluły się ;)
Daisy

Post autor: Daisy »

Ale słodziachne:) Też bym tak chciała. Czy wie ktoś może czy można rybę na in vitro zaprowadzić? :lol:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Tyci tyci... :lol: Kurde szkoda że ja sobie akwarium nie mogę założyć :(
Daisy

Post autor: Daisy »

Czemu nie możesz?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Pierwsza sprawa: Mama ma zawsze rację...
Druga sprawa: Nie byłoby kiedy tym się opiekować
Trzecia sprawa: Wygłodniała kotka :P która zawsze znajdzie sposób, aby dostać się z piwnicy do mieszkania
Czwarta sprawa: Inny powód :evil:
Krucza Łapa
Moderator
Moderator
Posty: 15
Rejestracja: 2004-10-03, 16:06
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Krucza Łapa »

Eh...a ja mam w domu: Pies-Mafik, Kanarek-Maja, Chomik-Trix, Rybki. Do niedawna miałam świnkę - Lucynkę, ale zapchała się trocinami i zdechła (przepraszam umarła). Zanim się skapowałam, żę ma pełny przełyk patyków z trocin, kopnęła w kalendarz :(

Należę do nieformalnego klubu (założonego przezemnie i moją przyjaciółkę) PSK-Pod Skrzydłem Kruka. Nie każdy kto do niego należy musi przestrzegać tej zasady którą my przestrzegamy (ja i przyjaciółka-Kinga), że na zwierzęta mówimy nie "co" tylko "kto", albo umarł zamiast zdechł. Powtarzam nie każdego to obowiązuje, bo jak się na j. polskim zapomni..... Może ktoś chce należeć? :)

[ Dodano: 2004-11-10, 18:48 ]
Zdjęcie już nieco podrośniętego. Mam więcej zdjęć małych, ale nie chce zaśmiecać servera ;)

Ps. Na pierwszym zdjęciu które przesłałam rybka przypomina mi smoka, a na drugim ptaka :D

[ Dodano: 2004-11-10, 18:51 ]
:)

[ Dodano: 2004-11-10, 18:52 ]
ech sory jakoś zdjęcie się nie chce przesłać
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje”