Witam i poznam...

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
Dany Zen
Świeżo przybyły
Świeżo przybyły
Posty: 0
Rejestracja: 2017-01-18, 16:22

Witam i poznam...

Post autor: Dany Zen »

Witam wszystkich uczestników forum.

Zarejestrowałem się tutaj m. in. dlatego, że chciałem poznać ludzi o szerokich horyzontach myślowych, z którymi będzie można prowadzić ciekawe rozmowy na tematy,które wymykają się postrzeganiu zmysłowemu... Głównie interesuję się zagadnieniami umysłu, podświadomości, prawami energii, Huną, zagadnieniami snu, w kręgach moich zainteresowań mieszczą się również takie tematy jak: Sekret - prawo przyciągania (kreacja rzeczywistości), OOBE, czakry, filozofie Dalekiego Wschodu, a także wiele innych, w mniejszym, lub większym stopniu. Moja przygoda z Prawami umysłu, a potem z innymi zagadnieniami wymienionymi wcześniej zaczęła się od przeczytania kilkanaście lat temu książki "Potęga Podświadomości" Joseph'a Murphy'ego, którą chętnie polecam, i do której często wracam.

Poza tym chciałbym także komuś pomóc w bardzo nietypowych problemach życiowych i w tym celu poszykuję osoby, która posiada autentyczny dar i bezinteresownie (przynajmniej na początku - wielu ludzi "wyciągało rękę", a zamiast pomóc szkodziło) pomoże dokonać naprawy czyjegoś życia i osiągnięcie normalności, która większości z nas jest dana od urodzenia... Jeśli ktoś zna, lub słyszał o takiej osobie, będę bardzo wdzięczny za polecenie kogoś takiego. Więcej informacji chętnie udzielę w PW.

Pozdrawiam, Dany.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Witam i poznam...

Post autor: Słowianka »

Witam Cię serdecznie na naszym forum!

Tematów do rozmów nam nie zabraknie. Szczególnie, że Twoje zainteresowania są, mocno powiązane z moją dziedziną.
Zajmuję się Magią Ceremonialną, Magią Chaosu, Kabałą, Nekromancją, Tarotem i Runami.
Myślę, że istnieje szansa bym mogła Ci pomóc. W moim wypadku, całkowicie za darmo.

Pozdrawiam ciepło,
paranormal1
Świeżo przybyły
Świeżo przybyły
Posty: 0
Rejestracja: 2017-04-21, 16:38

Re: Witam i poznam...

Post autor: paranormal1 »

Cześć, "Słowianka" szukam osoby chętnej do rozmowy na temat telepatii, wydaje mi się, że posiadam silne zdolności w tej dziedzinie. Jeśli jesteś zainteresowana rozmową napisz na mojego maila: Ciach (rozmowy prowadzimy na PW ew. otwarcie na forum)
Bardzo proszę nie robić offtopa.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”