Kartoteka

Poznajmy się!
Greg
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2008-09-10, 11:58

Re: Kartoteka

Post autor: Greg »

No to tera jo....
Pseudo : Greg, na niektórych forach znany jako Assassin, Cogut.
Urodzony: 26 stycznia 1982 r czyli stara dupa ze mnie
Co robię: pracuję w zakładzie przetwórstwa odpadów :D
Mieszkam aktualnie we Francji 30 km na południe od Paryża.. i zamierzam tam pozostać
Zainteresowania: Demonologia, Wampiryzm, LD
Starczy. Welcome all.
marta11654
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2008-12-17, 20:47

Re: Kartoteka

Post autor: marta11654 »

Imię : Marta
Urodzona : 1995
Zainteresowania : Jazda konna, Vampiry, Kryptologia, Dinozaury, Czytanie książek
Moja ulubuiona autorką jest Stephenie Meyer
Jestem niesmiałą i cicha, ale pracuje nad sobą :)
Zbieram : od niedawna autografy, zdjecia i pocztowki ze zwierzętami
Mam psa i chomika
Uwielbiam Spaghetti Bolonese
Cenię kontakt wzrokowy
Yajirobei
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2009-07-09, 00:46
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kartoteka

Post autor: Yajirobei »

Witam.
Mam na imię Piotr, mam 25 lat, jestem ze Szczecina. Zodiakalny skorpion.
Skończyłem już studia, obecnie poszukuję aktywnie pracy, o co trochę na rynku ciężko.
Moje hobby/zainteresowania to: literatura (wszelaka, ostatnio czytałem Rzeźnię nr 5 Vonneguta oraz Upadek Hyperiona Simmonsa - najbardziej idę w stronę fantasy, horrorów, mniej sf), muzyka, filmy (podobne zainteresowania jak książkowe); manga, anime, rpg, bestiariusze, paleontologia, wszystko co tajemnicze, znaki zodiaku, astronomia, komputery, internet, historia, polityka, psychologia, koty i pewnie musiałbym siedzieć jeszcze kilka godzin przypominając sobie pozostałe rzeczy.
Lubię pisać, i trochę się tym amatorsko param.
Tyle chyba wystarczy, jakby ktoś chciał się czegoś więcej dowiedzieć, służę zawsze odpowiedzią.
Pozdrawiam,
Yaji
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Kartoteka

Post autor: Monomagnum »

Czas na mnie...

Pseudonimy: Kopiec, Mono (to pierwsze jeszcze z podstawówki)

Zainteresowania: UFO, Duchy(itp.), Kryptozoologia

Ulubiona książka: "Zanim nastąpił potop" (nie wiele tego, ale tylko te książkę przeczytałem 3 razy, polecam!), "Syndrom sfinksa"

Ulubiony film: "Jestem legendą"( oryginalny tytuł:"Im legend"), "Bandyta", 28 dni później", "Noc żywych trupów", "Świt żywych trupów".

Ulubiona muzyka/wykonawca: Electro, trance/ Tom Slake, Paranormal Attack, Pakito, Dj Tiesto ; Rock/Blues Dżem, Czesław śpiewa.

Ulubiona potrawa/kuchnia: Hymmm, dużo tego jest. Spagetti (nie zależnie jakie, pochłonę każde :P), oraz cały asortyment kuchni włoskiej. (Nienawidzę pikantnych potraw)

Cenię sobie: Honor i braterstwo, przyjaźń, prawdomówność, miłość

To czego nienawidzę: Popisywania się, chamstwa, brutalności względem kobiet, nadużywania alkoholu lub innych używek.

Czego nie zrobię: Nie pójdę na dyskotekę, koncert filharmonii, nie zapale papierosa, nie schleje się jak świnia przy dziewczynie nie wezmę do ust lub nosa :P narkotyków.

Nie karany...

Pozdrawiam!
Sabaeth
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2009-07-02, 18:59

Re: Kartoteka

Post autor: Sabaeth »

Sabaeth
lat 26, kobieta, mężatka, dzieciata.

Muzyka od The Animals przez FSOL po Hermh. Uwielbiam też muzykę z okresu międzywojennego.
Książka Niezbyt wysokie loty ale jakoś lubię :E.T.A Hoffmann "Eliksiere des Teufels" (diable eliksiry), oprócz tego cała masa ogólnorozwojowych książek oraz dużo mało popularnej literatury.
Film Ostatnio złapało mnie na okres II WŚ, przedtem siedziałam w antyku i w Indiach.
Pasje Uwielbiam wszelakie artykuły papiernicze szczególnie te stare, które tworzą moja małą kolekcję. Fotografia. Zwierzęta. Przyroda.
Mój "grzech"luksusowe samochody z przyjemnym silniczkiem =]

Na razie tyle....
Awatar użytkownika
Isen
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 64
Rejestracja: 2009-09-06, 22:00
Lokalizacja: szczecin/gorzów wlkp

Re: Kartoteka

Post autor: Isen »

to czas na mnie jako ze jestem nowy, wiec wypada się chodz troche przedstawic ;]

Imie: Robert.
Lat: 20
Miejsce zamieszkania: Szczecin
Zainteresowania: starozytny Egipy, mitologia, oczywiscie tez nadprzyrodzone rzeczy ;), muzyka.
Zdolnosci: Jasnowidzenie a dokladniej prorocze sny i empatia.
Muzyka: Zalerzna od nastroju.
Filmy: Najlepiej horrory ^^
Idolka: Kathryn Merteuil ( wtajemniczeni bedą wiedzieć o kogo chodzi ]:- ) .

no to na tyle, jakby co pytac ;D .
Guitar Gangster
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2009-09-07, 02:23

Re: Kartoteka

Post autor: Guitar Gangster »

Hail

Z tej strony Guitar Gangster. Pochodzę z gitarowej krainy whiskey i piwem płynącą. Rock'n'roll to moje credo, gitara narzędziem, a mikrofon ustami.

Przybyłem na Paranormalium w celu szukania prawdy. Tak naprawdę dużo się dzieje w okół nas i chcę znać choć namiastkę, domysł tego, co jest grane.

Ukłony wszystkim!

Dawajcie metal!
Dracon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2009-08-08, 05:30

Re: Kartoteka

Post autor: Dracon »

Hello!

Imię: Marcin

Wiek: 16

Gatunek: Homo Sapiens (Chyba... :P)

Zainteresowania: Proroctwa, UFO, Gry Komputerowe.

Muzyka: Symfoniczny Metal, Power Metal.

O Sobie: Lubię grać w gry RPG i FPS np. Gothic I i II czy taki klasyk FPS jak Unreal, często czytam o różnych proroctwach jak to na 2012. Póki co chodzę do szkoły, uczę się na Informatyka a to z kilku powodów, lubię komputery i gry komputerowe ogólnie oraz mam coś co nazywa się Socjofobia (tzn. nie lubię przebywać w towarzystwie ludzi) więc najwięcej czasu spędzam przed kompem. Jestem raczej cichym typem, nie lubię dużo rozmawiać. Mam swój pogląd na prawie każdy temat dzięki czemu z mało kim umiem się dogadać. :|
elwis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2009-09-07, 15:04

Re: Kartoteka

Post autor: elwis »

Cześć.
Imię : Bartek
Lat 20
Jeśli chodzi o temat forum jestem zainteresowany tak ogólnie. Lubię sobie poczytać, skomentować, wymienić się opiniami. Jeśli chodzi o aktywność własną -- kiedyś próby z magią (jestem już w punkcie w którym uważam, że nie jest mi potrzebna, choć parę razy zadziałała i nie były to koniecznie bzdety), LD i OoBE (raczej bez spektakularnych sukcesów, parę razy spontanicznie LD). Obecnie Ogólne rozwijanie z siebie. Obecnie raczej jestem w stanie uśpienia, bo wakacje nie służą mi jeśli chodzi o walkę z lenistwem. Tak czy inaczej trochę przerobiłem. Trochę new agu (w dawnych czasach), trochę chrześcijaństwa (mniej więcej przeplatało się z new agem), trochę buddyzmu, teraz mam się wziąć za Bhagavadgitę, ale chyba nie zacznę przed rozpoczęciem roku akademickiego. ;p
Jeśli chodzi o rzeczy spoza tematów forum: Studiuję informatykę -- najbardziej lubię języki niskiego poziomu (C i ASM) i uniksowe zabawki takie jak: sh, sed, awk, perl. Poza tym dużo muzyki, właściwie każdej. Przede wszystkim metal (kiedyś tylko to), psytrance (tego najwięcej), inne gatunki elektroniki (najbardziej ambient, jungle i dnb), klasyka, jazz i różne inne. ;p Lubię gry RPG, raczej te z kartką, ołówkiem i kostkami, bo na kompie nie mam co przechodzić. :) Na kompie grywam rzadko ostatnio, ale mam parę ulubionych gier i gier które mam do przejścia. ;p Lubię czytać dobre książki i dobre komiksy, oglądać fajne filmy. Czasami lubię odmienić swoją świadomość nie tylko naturalnymi metodami ("medytacja", trans, wysiłek fizyczny, itp), ale również przez stosowanie przeróżnych substancji (głównie) psychodelicznych/dysocjujących.
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Re: Kartoteka

Post autor: wilku11 »

Jak to się stało że się tu jeszcze nie wpisałem????????? :D No nic
Imię: Bartosz
zawód: student
wiek: 21 lat
znak zodiaku;: koziorożec
lubię: wszystko co niewytłumaczone szczególne kryptozoologia, wypić w dobrym towarzystwie, siatkówkę, dobre książki, niezły film
nie lubię: polityków, chamów, cwaniactwa, USA, polskich seriali, wojen prewencyjnych
O mnie: hmm umiarkowany sceptyk tzn. nie rzygam tęczą chrzaniąc że świat jest piękny i idealny ale wierzę że może być na nim nam wszystkim znośnie, lubię się pośmiać, kurczę co by tu jeszcze no już nic bo nie lubię się zbytnio uzewnętrzniać co jest moja kolejną cechą.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Kartoteka

Post autor: Karoolczak »

No to czas na mnie :D

Imie: Karol :D
Zawod: Uczen
Zainteresowania: Kryptozoologia, kryptobotanika, zjawiska paranormalne, MMA
A wiec blizej o moim hobby, a wiec ciezko cwicze 4 rok brazylijskie ju jitsu.
W przyszlosci chce byc mistrzem europy w bjj i zacząć kariere w MMA ;P Dobra ale dosc z tymi marzeniami. Mieszkam na osiedlu wojskowym w leznicy wielkiej (woj. Łódzkie) :) Uwielbiam G.Mastertona i jezdzic na rolkach :) Tancze rowniez 2 rok c-walka ;P
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Kartoteka

Post autor: Karoolczak »

Tez przylaczam się do pytania...
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Kartoteka

Post autor: Leanna »

No więc:
Imię- Zuzka (tylko nie Zuzanna proszę :) )
Pseudo- Lea (Li)
Wiek- myślę, ze taki akurat (nie za stara)
Zawód- Pisarka/ studentka
Zainteresowania- Muzyka (głównie gra na fortepianie i słuchanie rocka(wszystkie piosenki Alexa Banda)/ heavy metalu/rzadziej klasyki), Sport- jazda konna, siatkówka, wyścigi motocyklowe :), Książki- i pisanie i czytanie, Ostre imprezowanie do upadłego
Znak zodiaku- Koziorożec
Nie lubię- obu braciszków, psów Yorków- są wredne :), wstawania przed 6.00, ani jednego profesora/nauczyciela, nauki języków- normalnie kosmos, farbowanych blondynek, facetów na sterydach, dwulicowych ludzi, ach i długo by wymieniać dalej
Lubię- włoskie żarcie, filmy z popcornem i chłopakiem na kanapie :twisted: , mochito, spać do popołudnia...
Filmy- głównie o treści historycznej np. Troja ( z Bradem Pittem i Orlndo Bloomem :P ), Spartakus, Gladiator, horrory- Klątwa 1, 2, 3, Ring
Charakterek- uparta, ciekawska, zdeterminowana, rzadko punktualna, raczej nie pobożna
( WIĘCEJ INFORMACJI TO NA PRV :D )
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Kartoteka

Post autor: Ruskof »

To moze o sobie cos napisze :)

Imie:Mateusz
Nazwisko:Swierkowski
Drugie imie:Stanislaw
Przewiska:Ruskof,polakoff,kalashnikov,mati,Swierk,Swierku,CKR (ciezka maszyna ruskof)

Zainteresowania:Hmm,ostatnio gusty bardzo się zmieniaja,szczegolnie to co paranormalne,wrestling i wojsko,a tak to hip hop,architektura,bokserstwo,budowa ciala,i oczywiscie ladne panie :)

Lubie ludzi z dobrym humorem (co nie oznacza ze ciagle musza byc),troche powagi,ironii,wyroziumialych ludzi i zwlaszza szczerych gdy tego trzeba :)

Nie lubie hamstwa,zarozumialosci,ludzi ktorzy postrzegaja tylko klamstwa

Moj ideal:Jest i w blondynkach i w brunetkach,wazne jest przede wszystkim to ci potrafi dac w zwiazku poza wygladem ktory tez się liczy wraz z uczuciami :)

Ludzie uwazaja ze czasami arogancko daze do celow,ale to wg nich czasami dobre jest :)

Ja mysle osobiscie ze w zyciu poddanie się to jedna z najgorszych mozliwych rzeczy,nigdy nie moge zwatpic w jakies swoje umiejetnosci,czy to na ringu czy na ulicy,pewne reguly gdzies sa,chocby te ktore uznaje,lojalnosc,honor,respekt,to biore pod uwage poza slepymi ciosami gdy się bije z kims.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Kartoteka

Post autor: Spooky Fox »

A ja się tak przez cały czas zastanawiam: jak, u licha, ten temat uchronił się przed moją ekspansją forumową? No nic. Nie pora narzekac, tylko nadrobic zaległości.
_________________________________________________________________

Imię: Leszek

Nazwisko: Sobczyński

Wiek: 25 lat

Z...: Mieszkam w Gdyni od urodzenia. Najpiękniejsze miasto świata.

Nicki, przezwiska etc: g0t3r, gothreck, ksiądz, gumiś, Tammi, Spooky Fox. Pierwsze dwa pochodzą od imienia mojego najukochańszego bohatera świata Warhammer - krasnoluda, łowcy trolli - Gotreka Gurnissona (polecam cykl opowieści o Gotreku i Felixie Williama Kinga i Nathana Longa), trzecia ksywka jest bardzo stara i pochodzi od stylu ubierania się, czwarta i piąta od tego, że jestem (byłem) pulchniutki i słodziutki, ostatnia wzięła się z tego forum.

Zainteresowania: muzyka każdej maści. Począwszy od GOA Trance czyli Astrix, Infected Mushroom, Astral Projection, przechodząc przez hip-hop (PFK, WWO, Śliwka Tuitam, K44, Molesta), RAP (2Pac, Eminem, Xzibit, DrDre, Snoop Dogg), Pop i disco czyli wszystkie Britneje, Akły, Ejs of bejsy, majkele dżeksony itp, Reggaeton, Techno, Trance, Drum'n'Bass, aż po heavy metal, metal, rock, grunge, growl (to ostatnie rzadko), kończąc na takich klasykach jak Pink Floyd, Led Zeppelin, Europe, Iron Maiden, AC/DC czy Scorpions.

Oprócz muzyki to jeszcze gry komputerowe, książki (pisanie i czytanie), motoryzacja bardzo szeroko pojęta, gry RPG, Magic: the Gathering, zjawiska paranormalne i jeszcze parę innych, mniej znaczących.

Charakter mam niesamowicie ciężki. Mówię to, co myślę prosto w oczy nie owijając w bawełnę, zazwyczaj robiąc sobie wrogów. Jeśli mnie poznasz, wystarczy Ci pierwsze 60 sekund, żeby wiedziec, czy mnie polubisz czy znienawidzisz.
_________________________

To w sumie chyba tyle...raczej wątpię, żeby kogoś interesowało coś więcej w mojej osobie ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”