Kartoteka

Poznajmy się!
Daisy

Kartoteka

Post autor: Daisy »

Ten temat zakładam z myślą, że opiszecie tutaj siebie. Parę słów o sobie, zainteresowaniach, rodzinie itd.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

No więc tak:
Imię: Marek

Pseudonimy (a było ich od metra): Longer, Ivellios, Asio (w ten sposób w podstawówce odganiałem się od "starych koni" :lol: ), Sęq

Wiek: 17 wiosen :wink:

Zainteresowania: na pewno MUZYKA (gram na instrumencie o nazwie FAGOT, wcześniej-kurrrr-wiolonczela, jeszcze wcześniej fortepian... a JESZCZE wcześniej nerwy :) ), na pewno komputery (a w szczególności sprawy związane z Internetem, typu tworzenie stron www i inne fajne rzeczy), na pewno zjawiska paranormalne ;)

Ulubione rodzaje muzyki: Rock, Jazz, Elektroniczna, New Age

Ulubieni wykonawcy: Jon Anderson, Vangelis, Budka Suflera, Enya, Glenn Miller, Republika, Bajm, EdGuy, James Last Orchestra

Ulubione książki: Lucjan Znicz "Goście z kosmosu?" (seria), Karl Shuker "Tajemnicze zjawiska na planecie Ziemia", Thomas de Jean "Księga tajemnic i rzeczy niezwykłych"

1Najchętniej zajadam: przysmaki kuchni polskiej i greckiej

Zbieram: autografy (narazie mam 11...), płyty ulubionych wykonawców, wszelkie wydania "Focusa" (tak tak :!: ), książki o zjawiskach paranormalnych

Cenię sobie: miłość, dobroć, życzliwość, uczciwość, prawdomówność

Lubię: rozmowę z przyjaciółmi i osobami, z którymi znajduję wspólny język

Za to nienawidzę: chamstwa, próżniactwa, nachalności

Czego nie robię i robić nie zamierzam: chodzić na dyskoteki, upijać się w trupa, kurzyć cygarety, ćpać

Karany/Nie karany: przecież nie ukradłem dzieciakowi lizaka, więc o co chodzi :?:
Ostatnio zmieniony 2005-02-26, 22:42 przez Ivellios, łącznie zmieniany 3 razy.
BlackPuma

Post autor: BlackPuma »

NIE NIE NIE - napisałam tyyyyyyyyyyyle i wywaliło mi explorera, nie będę pisac po raz drugi - fuuuuck
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Do trzech razy sztuka ;) Nie trza się poddawać :)
BlackPuma

Post autor: BlackPuma »

nie lubię robić czegoś dwa razy :P zrobię to inaczej :D
po prostu się pokażę :D
Daisy

Post autor: Daisy »

Wiesz, Pumę trochę przypominasz. Nie wiem dlaczego mam takie wrażenie;)
Mr Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2004-09-12, 00:26
Lokalizacja: Z Etyki

Post autor: Mr Brightside »

Witam. Już się rejestrowalem na poprzednim forum ale prawie nikogo nie było a ja nie lubię zakładać tematów :P. Widzę że nieco się tu rozkręciło wszystko więc tym razem postaram się coś napisać...

O sobie nie umiem opowiadac, ale tu jest to, co wiem:

Xywki: Mr Brightside; White Nigga. "Możesz się do mnie zwracać Susan jeśli ci się spodoba" - Snatch
Zainteresowania: Filmy SF, RPG, Kryptozoologia, czczenie ALIENA :D, fascynuje się komiksem (Hellboy, Sandman, Rork)
Co czytam: Ostatnio miałem spory zastój w czytaniu książek ale wkręciłem się w Terry'ego Pratchetta, lubię Lema, nie cierpię Paulo Coehlo
Ulubiona muzyka: rock z lat 70, zespoły garage revival: White Stripes, Kill Kenada, Strokes,
Vines, a także The Streets, Kury, Goldie Lookin Chain, Placebo, Secret Machines
Ulubione filmy: Snatch, Luna Papa, Old Boy, ALIEN, Braindead, The Shining, South Park (SERIAL a nie [bardzo kiepski] film), Blues Brothers, Bez Przebaczenia

Aha i nie lubie gdy ktos dlubie w nosie :P

To tyle mojego bredzenia

Założyłem nowe forum, ponieważ na starym były kłopoty z logowaniem ;) Jak widać, nowe forum żyje i ma się dobrze, więc liczę, że będą się tu toczyc dyskusje na wysokim poziomie (poniekąd już się toczą)

Ivellios
Skye

Post autor: Skye »

Witam wszystkich jestem Skye :D (xywa ppochodzi od Isle of Skye wyspy koło Irlandi).
wiek - 17 lat
zainteresowania - astronomia, astrologia, parapsychologia, magia, archeologia wiele innych rzeczy...
naj film Przekleństwa Niewinności
serial - Xena, Roswell, Przyjaciele i Co ludzie powiedzą
muza - rock, metal
Krucza Łapa
Moderator
Moderator
Posty: 15
Rejestracja: 2004-10-03, 16:06
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Krucza Łapa »

Imię: Kasia ;)
Pseudonimy: K12, Molly, Buffy...i nie pamiętam już chyba nie mam :D
Wiek: 13,5 lat
Zainteresowania: Animalsy :D kryptozoologia, biologia, pisanie książek (przyrodnicze, horrory, przygodówki)
Ulubiona muzyka: Najbardziej to ja lubie śpiew ptaków, ale też lubie słuchać Outkastu
Ulubiony przedmiot: Nie mam ale jak już to biologia, W-F, Historia (bo fajna jest pani ;) )
Moja zwierzaczki: Pies-Mafi, Kanarek-Maja, Chomik dżungalski-Trix, Rybki
Moja przyjaciółka: Kinga S. (Muffi)
Moje wierne koleżanki: Ola K. i Marysia C.
Ulubiony kolor: Czarny i biały
Imieniny: 13.02
Urodziny:13.01.1991r.
Miejscowość: Kielce
Ulubione zwierzę: Orka, sokół, myszołów, wilk, velociraptor
Ulubiony aktor: James Belushy, Jim Carry, i....kurde zapomniałam nazwiska :D
Hobby: Hodowla rybek (kirysy, głupiki, zmienniki plamiste), i wszystko co napisałam w zainteresowaniach :D

Już nie wiem co pisać....

[ Dodano: 2004-10-04, 13:42 ]
Jak chcecie coś jeszcze wiedzieć to pytajcie może odpowiem :)

[ Dodano: 2004-10-04, 13:49 ]
Ulubiony film: Buffy postrach wampirów, K-9, Anioł Ciemności, Oszukać przeznaczenie I i II, Po jutrze, Shrek (kto by nie lubił), Epoka lodowcowa, Wywiad z wampirem może być... no i jeszcze jest dużo ale nie chce mi się pisać te są najbardziej ulubione...AHA! Moja ulubiona bajka (nie śmiać się) to: Mój brat niedzwiedz - i :D smieszna i wzruszająca :-( bardziej mi się podoba niż Shrek!

[ Dodano: 2004-10-04, 13:52 ]
A i jeszcze lubie malować, a ulubione gry to: strategiczne (Age of empires, Zoo tycoon, Theme Park World)

Ale pisze na raty (jutro mam sprawdzian z matmy :-( )
black_ozzy

Post autor: black_ozzy »

ja też bym chciał się przywitać więc się witam:) :twisted:
Gość

Post autor: Gość »

być moze wypadało by coś tutaj nabazgrac , wiec : hmmm , nie wiem co wlasciwie tu wpisać , banały? hmm ok ,

mam 20 lat , kocham muzyke (poza techno i HH) , lubie czytać , zawsze chciałem byc w czymś najlepszym , niestety jestem nikim , zycie znudziło mi się juz jakiś czas temu , chętnie bym juz zszedł (swoją drogą dziwi mnie to ze niektórzy chcą zyć , a umierają na zanik mięśni , a taki JA , okaz zdrowia , praktycznie bez wiekszych zmartwień na głowie nie nawidze zycia , cóż - nie ma sprawiedliwości) , kocham koty , i w ogóle zwierzęta.
uwielbiam patrzeć na ...wlasciwie to na kazde ciała niebieskie ;) .. nie cierpie pomidorów .
Ostatnio zmieniony 2005-03-01, 14:58 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Podleś Mucha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2004-11-14, 18:05
Lokalizacja: Warshau

Post autor: Podleś Mucha »

Cóż, teraz chyba wspomnę o sobie co nieco.

Występuję pod kilkoma nickami: Podleś, Podleś Mucha, Neuron, Neuron Yzbuzz. Możliwe są kombinacje... Imienia nie podaję tylko z tego powodu, że zamieściłem w profilu linka do swojej www a niektore z postów mogłyby mi jakoś tam zaszkodzić in prajvet. Jak na razie jestem chyba najstarszym z użytkowników, urodziłem się w w środku lat siedemdziesiątych... khe khe, starość nie radość, młodość nie wiecznośc, śmierć nie wesele...:)

Zainteresowania jak zapisałem mam wszelakie, trudno je dość określić bo trochę się tego pozbierało i pozdychała część w międzyczasie. Ostatnio wkleiłem się w zainteresowania typowo hedonistyczne - powoli zauważam w sobie postępującą potrzebę siedzenia na kanapie przed telewizorem i zażerania się pesto. Powiedzmy, że są pewne elementy stałe: książki /fantastyka, horror, publicystyka, dobre thrillery i ogólne powieści psychofizo typu dzieła Borroughsa na przykład/, muzyka: industrial Początku O-Wsianki, Pet Shop Boys, Joy Division, New Order, The Smiths, Kraftwerk, niektóre ikony popu typu Madonna..., David Bowie. W sumie wychodzi z tego śmietnik jakiś... Filmy: cóż, fantastyka - klasyki gatunku - chyba nawet nie muszę mówić: Star Wars, Alien, Odyseja Kosmiczna 2001, Władca Pierścieni, horrory typu Phantasm, Hellraiser... taka średnia wypadkowa. Oprócz tego typu filmów cenię sobie Felliniego, dziełka niejakiego Herzoga (doskonałe Cienie Mrocznego Imperium ;) ), nie pogardzę dobrą literaturą typu wiersze - o ile są naprawdę dobre. Malarstwo - łatwo wyczuć chyba już w czym oscyluję- Beksiński, Giger, Bosh plus podobne klimaty.

Lubię bawić się pisaniną własną choć nigdy mi to nie wychodzi jak zamierzałem. Nie lubię głupoty a już skrajnie nie znoszę hipokryzmu - to mnie niesmaczy wyjątkowo, bo często się z hipokryzmem spotykam - taka chyba choroba narodowa Polaków.. Na stronę zapisałem się bo mam związane z nią zainteresowania dotyczące okultyzmu, ktorym interesowałem się mocno w wieku lat 13tu - takie hobby, domorosły Harry Potter dla ubogich hehe :lol: Oprócz tego jest jeszcze jedna kwestia, którą będę chciał poruszyć jeszcze na forum... no, ale to sprawa już nie dla Kartoteki.. pozdrawiam wszystkich.
Daisy

Post autor: Daisy »

Wiek: 16 lat skończę niedługo (11 marzec)
Wzrost: 160 cm
Zainteresowania: Teatr, balet, śpiew, książki, starożytna Grecja, Mitologia, filmy
Umiejętności:
Wszystkiego uczę się sama; patrząc na znajomych aktorów w teatrze, a także na podstawie tego co wyniosę z muzyki.
- balet
- gimnastyka artystyczna
- akrobatyka
- śpiew
- stepowanie ( jeszcze elementarne)
- taniec teatralny
- joga
- pilates
- aerobic
- jazda na snowboardzie
- narciarstwo
- łyżwiarstwo

U ludzi cenię: szczerość, tolerancję, zrozumienie, uczciwość, wrażliwość, czułość, opiekuńczość, lekką dawkę ironii, poczucie humoru, ambicje, inteligencje

Nie lubię: chamstwa, braku tolerancji, snobizmu, zarozumialstwa, złośliwości, pozerstwa, sztuczności, plotkarstwa, braku własnego zdania, bycia jak plastelina( podatnego na to co mówią inni i pochałniania tego jak gąbka), czopków( włazidupstwa)

Ulubione papu: Kuchnia grecka, turecka, chińska, meksykańska, węgierska ( niewszystko), poza tym: pierogi ruskie, niektóre zupy, żelki wszelkiej maści, a szczególnie w kształcie rybki NEMO, orzeszki ziemne, niektóre mięsa, pizze ( mimo, że nie mogę za bardzo), biały ser BUKO, śląski pumpernikiel i jajecznice, fistaszki, ogórki kiszone i małosolne, kapusta kiszona, herbatki o różnych smakach, parówki :razz:

Nie lubię: alkoholu, papierosów, kawy, wszystkiego co toksyczne, masła, margaryny, ryb( bo mi się z moim RzeĽniczkiem kochanym kojarzy; RzeĽnik- moja rybka w akwarium), szpinaku, kapusty, gołąbków, ogórków konserwowych, kotletów devolai

Zbieram: Autografy aktorów i prezenterów( Mam już ponad 50), bilety teatralne ze sztuk na, których bywam, filmy na dvd, wycinki o zwierzętach, przepisy kulinarne, błyszczyki do ust i rzeĽby z greckimi motywami.

Jak ktoś ma pytania to czekam.
Ostatnio zmieniony 2005-02-26, 23:11 przez Daisy, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedrzu
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 54
Rejestracja: 2005-02-27, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kiedrzu »

No dobra...teraz moja kolej:
Imię :Piotr
Ksywka :Kiedrzu
Lat :17
Miasto :Łódź
Zainteresowania: piłka nożna zoologia ornitologia herpetologia kryptozoologia
Ulubione jadło: Pizza
film: Trylogia Gwiezdnych wojen
kolor: zielony

Cechy charakteru : na ogół wesoły, złośliwy, wyjątkowo szybko się denerwujący, lecz bardzo sympatyczny, a (niestety) często hamski
Moje motto, powiedzonko: "wyluzuj się stary"
Hobby :zbieranie monet znaczków i ptasich piór
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Jakoż iż wypada się przedstawić wstępując na czyjąś domenę, robię to w chwili obecnej :
Imię : Spójrz na mój nick to będziesz wiedział dlaczego tutaj znajduje się ten tekst a nie na przykłąd proste Włodzimierz (to nie jest moje imię jakby ktoś się dopatrywał)
Nazwisko : Jak wyżej...
Skąd : The Great Capital of Poland...almost, szczerze mówiąc to to jest tylko Pruszków...byłe schronienie mafii
Wiek : 16 lat

Zainteresowania :
Prawie wszystko, więc wymienię tylko najważniejsze zainteresowania w moim życiu.
Ulubione Filmy : Sporo tego jest...większość to horrory, Władca Pierścieni, nieśmiertelne Gwiezdne Wojny i jeszcze parę...
Tworzenie : Zrobiłem parę stronek netowych (większość to fiasko), podstawy systemu RPG (rozwijają się mozolnie), parę filmów (dłuższych lub krótszych, jak narazie są to parodie znanych horrorów)
Ulubione Zajęcia : Prócz oglądania filmów i "tworzenia" to.. giercowanie w RPG (WoD, DnD...niegdyś WH), troszeczkę gry bitewne
Ulubiony Gatunek Literacki : Fantasy

Chyba nic nie ominąłem...

Heh...chce dodać, że jestem humanistą więc wkurzają mnie błędy ortograficzne w stylu "chasła" , a do tego na PEWNYM forum jestem modem, więc spam też mnie wkurza (taka praca).
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Teraz ja! Teraz ja! :)

Cześć jestem ArturVonFornal i jestem anonimowym alko... Tfu! nie ta przemowa ;)
Imię: chyba Artur ale na tym swiecie to nic nie wiadomo :P
Ader ksywy: Darth QrczaQ, mutacja mojej ksywy tutaj czyli R2rVonFornal (czasami tez Artur Van Fornal albo R2r Von 4nal) o i jeszcze Knight of chaos El Banano, Don Pedro :)
Wiek: wiek ma sto lat :) a ja lat mam 16
Interesty: no giery piecetowe (najbardziej to RPG), ogólniacke rysowanie, paranormalne bajery, teorie spiskowe i jeszcze pare innych
Muzuka: mjuzik no to onli ROCK i pokrewne
Ulubiony film: teraz do glowy przychodzi mi tylko "Forrest Gump"(chyba dobrze pisze :P) i "K-Pax"
Ulubione zajecia: przejmowanie kontroli nad światem, pisanie badziewnych opowiadań fantasy, tworzenie komiksu
No i eee... wogole gupie poczucie humoru mam (bo chyba nikt normalny nie śmieje się z puzonu ;) )


Musiałem zrobić update ;)
Ostatnio zmieniony 2005-09-24, 12:39 przez ArturVonFornal, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”