Kartoteka

Poznajmy się!
Zuzupower

Post autor: Zuzupower »

Zarejestrowałam się tu dawno temu ale :p jakos wtedy mało co mnie kręciło przebywanie na forach internetowych xD dlatego przedstawie się teraz.

Imię: Zuzu albo Belunar (jak kto woli :p)
Wiek: 16 lat (14.10.1989r.)
Lubię: noc, gwiazdy, księżyc, przyrodę, las, legendy i straszne historie
Zainteresowania: zwierzęta, fotografia, ezoteryka, parapsychologia, etologia, fantastyka, muzyka, kultura starożytna
Justyna177

Post autor: Justyna177 »

mam na imie JUSTYNA, 17 latek, lubię grac w kosza i siatke, A ze sportów zimowych to oczywiście narty i snowboard( pierwsze kroki) Słucham Metalu rocki bla bla bla noo Zaineresowania to Ufo, troszke ezoteryka,kryptozoologią, denerwowaniem ludzi, nabywanim nowych znajomosci bla bla bla..... 8)
Zuzupower

Post autor: Zuzupower »

Mnie tam nie zdenerwowałas :D:D:D Witamy xD
Justyna177

Post autor: Justyna177 »

hahahaha ale takich których juz bdb znam
Zuzupower

Post autor: Zuzupower »

:D Chyba że tak xDDDDDD
JADWIGA

Post autor: JADWIGA »

WITAM- PATRZAC NA WASZ WIEK - MOGLABYM MIEC TAKIE WNUKI : :roll: DYSTYNGOWANA pANI Z CHORYM CIALEM I DUSZA :oops: oD POWODZI W 1977R.SZUKAM SWIATLA DLA SIEBIE :idea: SWOJEJ DROGI ZYCIOWEJ, KTORA PRZYWROCI MI RADOSC,BEZPIECZENSTWO, POCZUCIE WARTOSCI I WIARE W LEPSZE JUTRO //tak Z WSZYSTKICH TERAPI NAJBARDZIEJ LUBIE TANIEC.MOJE PRAGNIENIE TO BYC I ZYC :P MOJA WADA : BRAK TOLERANCJI DLA SIEBIE I INNYCH :mrgreen: CO KOCHAM: STAC W PIERSZYM RZEDZIE,CZUC się BEZPIECZNIE :D MOJE ZAMILOWANIA: OTACZAĆ się DOSKONALOSCIA :o CZEGO NAJBARDZIEJ PRAGNE:POKOCHAC SIEBIE TAKA JAKA JESTEM //tak

Kod: Zaznacz cały

[/ZAINTERESOWANIA: CZLOWIEK -SPORTY  ZIMOWE,TURYSTYKA,TANIECPSYCHOLOGIA
Awatar użytkownika
Sigeru
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-29, 13:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Sigeru »

Imię:Dariusz
Data urodzenia:24 Maja 1990
Zainteresowania:Muzyka(głównie hip hop),bitwy wolnostylowe,dziewczyny,coś czego nie da się wyjaśnić racjonalnym myśleniem czyli coś paranormalnego :P
Kontakt:Gadu-Gadu 2540864 Email:Gitovoru@buziaczek.pl
Ksywka:Sigeru(zdrobnienie Sig)

Ps.Wielkie pozdro dla ludzi którzy piszą tu dość wiarygodne artykuły, a nie historyiki wyssane z palca aby tylko zaciekawić innych czymś co zostało wymyślone...
white_doll
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2006-07-21, 22:22
Lokalizacja: stąd.

Post autor: white_doll »

cóż... o sobie? typowa wodniczka. o rodzinie? ciotka nawiedzona sekciara, matka ukrywa swoje zainteresowania tym tematem(all nt zjawisk paranormalnych) a mi nie pozostało nic innego jak jeszcze jako mała dziewczyna oglądać stare foto ekotoplazmy, lewitującego pana z brodą i inne takie w ksiązkach mamy. cóż....piętno?
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

imię - Baśka
wiek - prawie 17
zainteresowania - tematyka tego forum, religie, odmienne stany świadomości, starożytny Egipt, trochę zwierzaki różne, geografia
muzyka - rock, metal, sporadycznie piosenki z innych gatunków, takie których przyjemnie posłuchać
co lubię - lasy, dmuchać w pustą szklaną butelkę, gapić się w niebo w dzień i w nocy, chodzić, słuchać muzyki, burze, białe kwiaty, truskawki, gadać z kumplami o niczym, koty abisyńskie i wszystkie inne, charty saluki, horrory, s-f, ciekawe książki, śnić, medytować, przemeblowywać mój pokój w środku nocy :), siedzieć gdzieś wysoko (dach, drzewo) i mieć ładny widok
czego nie lubię - gołębi, wiewiórek, mielonych, mojej siostry, szkoły, niemieckiego, piasku w butach, zimy i śniegu, różowego, intensywnego zapachu perfum i czasami kwiatów, odkurzać, przymusu
wygląd - 173 cm, waga nie znana, ale proporcjonalna (tak sądzę po figurze), włosy czarne, krótkie (przed ramiona, odrastają od króciutkich, ściętych po trwałej), karnacja lekko śniada, okulary, oczy brązowe, usta duże, podobno ładne, ale ciągle podgryzane (tak jak policzki, aż mnie dentystka straszy klamrą O_o), zębiszcza równiutkie, nie wymagające aparaciku :)
plany na przyszłość - na najbliższą - już za dwa lata - studiować geografię w Instytucie Nauk o Morzu w Szczecinie, dalsza przyszłość - zwiedzić kawałek świata, Egipt, Amazonia (!), Ziemia Ognista, Australia, Islandia, Madagaskar
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Imię: Andrzej

Pseudonimy: Assassin, Assassinio, As(albo Ass), Satan, Kabal, Pogona.

Wiek: 15 lat.

Zainteresowania: Muzyka [rock, metal (gothic, heavy)], terrarystyka, informatyka, kryptozoologia, kryptobotanika, sny, i praktycznie wszystko co związane z rzeczami paranormalnymi, rysowanie, komiksy, rpg, strategie figurkowe (gamesworkshop rullez).

Chętnie czytuje wszelkie książki fantasy (ulubione: Władca Pierścieni, Hobbit, Silmarilion, Achaja, Wiedźmin).

Gram we Władcę Pierścieni Gry Strategiczne W Śródziemiu armią Isengardu. :)

Znajomość systemów rpg: Warhammer, D&D, 7Sea, Zew Cthulhu.

Nienawidzę skrajnej prawicy. :)

[ Dodano: 24-07-2006, 22:10 ]
a i jeszcze cos- gg: 7647671. Jestem często :)
Ostatnio zmieniony 2007-03-09, 10:00 przez Assassinio, łącznie zmieniany 1 raz.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Monia :)
lat 18, zdana matura (bez pomocy Romana), od października boska studentka AR we Wrocławiu
muzyka: dobry rock, stare piękne piosenki (dirty dancing), elvis, beattlesi
pseudonimy : cleric (jak każdy widzi) wymiennie stosowany z 'fajna' :)
a wyglądu nie opiszę bo i po co :P
Awatar użytkownika
Raven_Morgoth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2006-08-13, 13:02
Lokalizacja: Winchester

Post autor: Raven_Morgoth »

Obywatelka : Raven_Morgoth
Oskarżona o oswajanie kotów sąsiadki, molestowanie psów, hodowlę pająków ptaszników i obronę wszystkich stworzeń, które ludzie uważają za paskudne.
Oskarżona o nietypowe zainteresowania - rzeźbienie, malowanie, (szczególnie istot, którch się nie powinno uwieczniać w żaden sposób - bo to przynosi pecha)
Oskarżona o bycie wiedźmą, egocentryczką i nawiedzoną wariatką.
Obywatelka ma nie po kolei w głowie, może być niebezpieczna, szczególnie dla moherowej populacji, ze wzgledu na organizowanie zlotów ludzi "innych", koncertów metalowych oraz wystaw swoich chorych prac - co moze doprowadzić do armagedonu.
Postanawia się obywatelkę trzymać z daleka od normalnych stron internetowych i separowania od poczciwych ludzi.
Dlatego też skazuje się oskarżoną na zamknięcie na forum Paranormalium, gdzie będzie się czuła jak ryba w wodzie, nie przeszkadzjąc normalnym obywatelom w swej szarej egzystencji.
Witam
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Witam
Witam
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Darnok pisze:Cytat:
Witam

Witam
HAHAHA

też Witam :lol:

hvila momend :-P, musze skobjovadź jag to icie :-p :-p

imie: eee smok
pseudo: DragonFire, VolleyBall, Mr_Sedes :lol: , Stefan Motylek vel stefan_1956 :)
zainteresowania: wszystko ;)
wiek: 22 lata
wygląd: quasimodo bez skóry :-P , czyli 196 cm wzwyż (16,3 cm max. w czymś ;) ), fryz zmiksowany, grubas i garbaty
miasto: Kraków
co lubić: nom... zdecydowanie czubkować gdzie popadnie i gdzie nie wypada ;)
co nie lubić: pomidorowej, windows'a, i ostatnio malować okna... very nie lubić :(
i to by było na tyle. ogólnie to jestem bardzo zmienny i trudno coś napisać co jest stałego.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

imie: Marcin
Ksywa:Mawerick
Urodzony:13.09.1987r. (urodziny tuz tuż)
Zamieszkały: Wrocław
Stan cywilny: Wolny (jeszcze)
Wygląd zew. :
Wysokość: 194 cm
Oczy: Zielone
Włosy: Brunet
Wygląd wew. ;
Miły, troskliwy opiekuńczy, szarmancki, słowny, honorowy, z poczuciem humoru, opanowany, jak trzeba do walnie gdzie trzeba.
Zainteresowania: Sporty walki, Informatyka/programowanie, Zjawiska niewytłumaczalne, gry komp. Warhammer, muzyka, gitara.
Ulubione zwierzęta- rekin, węże, to co jadowite, niebezpieczne, pająki etc.
Ulubione zespoły: Metallica, Iron Maiden, Queen, Guns'n Roses, Prawda, Merlin Manson, Led Zeppelin, Deep Purple,Black Sabath, Pink Floyd i jeszcze wiele innych..
Coś jeszcze?
Interesuję się bronią białą, w szczególności mieczami japońskimi typu : Katana, dai-katana, wakazashi, tanto, ninja-to (perfekcyjne i zabójcze).
Ale na ogól jestem spokojnyjak rozjuszony baranek :D
Człowiek i do zabawy i do pracy!
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Mawerick, a jak Cie kopne to zobaczysz!
Mawerick pisze:Wygląd wew
bo jeszcze ktos uwierz ze jestes taki całkiem bez wad :D ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”