Żegnam (prawie) wszystkich ! ;]

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Żegnam (prawie) wszystkich ! ;]

Post autor: Iluzjonista »

Jak w temacie - kończę z tym forum. Zapewne wielu z Was zaraz zacznie coś na mój temat dopisywać,ale mi już na tym nie zależy. I wcale nie mam zamiaru się użalać - Arivederci ;]
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Żegnam (prawie) wszystkich ! ;]

Post autor: Spooky Fox »

Pamiętam, jak byłem dzieckiem i chciałem, żeby wszyscy zauważyli mojego focha, to zawsze na cały głos i na cały dom wrzeszczałem - jestem na Was obrażony! Idę sobie!

Teraz byłoby to u mnie śmieszne, ale u dzieci w wieku 12-18 to jest dopuszczalne.


Tak więc - papa, żegnam, adios, goodbye, verabschied...

Arrivederci po włosku oznacza do zobaczenia, a ty chcesz sobie stąd pójść i już nie wrócić, więc lepiej byłoby napisać "ciao".

Napiszę jeszcze, że chłopaki Ignorant czy Ruskof są młodsi, a mają więcej oleju w głowie i nie obrażają się, jak ktoś ich opieprzy za coś, co ewidentnie skopali. Są na tyle ogarnięci, że zamiast walić fochami, pójdą sobie na chwilę, odetchną i wrócą spokojniejsi. A ty, chcąc zwrócić na siebie uwagę, tupiesz nóżką i sobie idziesz. No to sobie idź. Uwierz mi, że takich użytkowników mamy tutaj na kopy i nikt Cię siłą tu trzymać nie będzie.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Żegnam (prawie) wszystkich ! ;]

Post autor: Ignorant »

Sajonara ;] Choć znając życie jeszcze tu wrócisz bo już raz pisałeś że sobie idziesz no ale jak tam chcesz ;]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Żegnam (prawie) wszystkich ! ;]

Post autor: cleric »

chyba padne :D co za temat :D dojrzewanie jest faktycznie bardzo ciezkim okresem :P
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Żegnam (prawie) wszystkich ! ;]

Post autor: Ruskof »

Szkoda ze nie moglismy się dobrze poznac,widzialem twoje posty ale ten temat mnie zawiodl.
Adios!!
A co do twojego "papapa" po wlosku,to chcialem powiedziec to samo co Spooky.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Żegnam (prawie) wszystkich ! ;]

Post autor: ifar15 »

pa
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Żegnam (prawie) wszystkich ! ;]

Post autor: DanaS »

To, że się witamy na forum jest jak najbardziej OK. Ale teraz to już lekka przesada. Jeszcze trochę a zaczniemy mówić "Dzień dobry" rano i "Dobranoc" wieczorem. Moim zdaniem nie ma co drążyć tego tematu. Jeśli NAPRAWDĘ pożegnał się z forum, to i tak tego nie przeczyta, bo tu nie zajrzy. A jeśli zajrzy to znaczy, że sam nie wie czego chce i nie warto wierzyć jego słowom. Ale żeby nie było, że jestem źle wychowana: au revoir.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Żegnam (prawie) wszystkich ! ;]

Post autor: Ivellios »

Było wejście smoka, ale na końcu nastąpiło wyjście smoczka... :roll:
Powiem wam, że wielu dziesięciolatków (!) zachowuje się dojrzalej niż szesnastoletni (!) Iluzjonista. Cóż, nie u wszystkich proces dojrzewania przebiega należycie szybko i poprawnie...

Dobranoc.
Zablokowany

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”