Witam wszystkich!

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Spooky Fox »

Widzisz. Nie było tak strasznie. Jako, że najbardziej się wierciłem, powitam Cię jako pierwszy.

Witaj w naszych skromnych progach. Zapraszam do dyskusji, ponieważ, jak już zdążyłem zauważyc, powinny byc one naprawdę ciekawe.

Co do redakcji, to tak długo, póki nie zmieni się ona na redakcję Faktu, to jesteś na dogrej drodze :)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Spooky Fox »

Uwierz mi, że gdybym uważał to, co napisałaś w proroctwach za totalną bzdurę, nie męczył bym się tak, żeby odpisac Ci w ten sposób, w jaki napisałem. Wiesz, ile czasu zajmuje przekazanie swojego zdania na temat danego posta dodatkowo cytując osobę raz za razem? xD

Nie przejmuj się. Możesz przejrzec forum w poszukiwaniu moich pierwszych postów tutaj. Totalna degrengolada! x)
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Witam wszystkich!

Post autor: |-_-| »

Nie zawsze. :P
Witam koleżankę. :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Dagmara »

Również witam :)
Studia dziennikarskie to piękny kierunek.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Crowley »

Witam, witam:)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Witam wszystkich!

Post autor: DanaS »

Witam wśród nas :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Witam wszystkich!

Post autor: FaKtoMaaN »

Witam serdecznie:)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Ivellios »

Witaj wśród nas ;)
dagmara pisze:Studia dziennikarskie to piękny kierunek.
Ja kiedyś chciałem studiować dziennikarstwo, ale odstraszył mnie jakiś przedmiot z filozofią w nazwie :P
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Witam wszystkich!

Post autor: |-_-| »

Super? :D Brat poszedł na filozofię, i nie wytrzymał więcej niż 3 dni. Były tam takie mądrości jak np. "wystrzelona z łuku strzała nie leci, ona z każdą sekundą jest w innym miejscu"... Teraz jest na UJ na administracji i chyba bardziej mu się to podoba. :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Ivellios »

To z łukiem to mały pikuś. W szkole muzycznej mam jednego kolesia, który filozofię studiuje. Facet pieprzy takie bzdury, że słysząc to wszyscy filozofowie chyba by się w grobach poprzewracali, na dodatek z tego kolesia jest taki narcyz, że ten z mitologii greckiej przy nim leży i kwiczy.

Była np taka sytuacja, że rozgrywałem się przed lekcją fortepianu, koleś ni stąd ni z owąd wszedł do sali, wykurzył mnie sprzed klawiatury, zaczął grać jakiegoś bluesa i sobie przy tym podśpiewywać. Chwilę później wstał, podszedł do lustra, klęknął przy nim, przyjmując pozę a'la Romeo pod balkonem Julii i zaczął śpiewać "ajlawju ajlawju ajlawju..." i jeszcze pytał czy nie pięknie :lol:

Potem do sali wszedła nauczycielka. Kawałek lekcji odbył się normalnie, ale po chwili koleś zaczął coś o filozofii gadać. W końcu stwierdził, że ci, co tylko siedzą i myślą, to elita, a ludzie pracujący fizycznie i w ogóle wykonujący jakąkolwiek pracę to gówno :shock:

Gdy po kilkunastominutowej pyskówce koleś wreszcie wyszedł, z nauczycielką doszliśmy do wniosku, że najlepiej byłoby, gdyby stanął sobie przed lustrem i tam wygłaszał swoje dyrdymały - znalazłby wówczas wreszcie kogoś, kto go rozumie i w stu procentach popiera...

Innym zaś razem koleś wygłosił mi homilię, że dlaczego ja wierzę w zjawiska paranormalne, że przecież to głupoty totalne i że zjawiska paranormalne nie istnieją, bo tak powiedział Stanisław Lem. I koniec, kropka. Fin, ende, skańczajem.

Co jak co, ale niektórzy ludzie zdecydowanie nie powinni studiować filozofii... szczególnie takie świry jak wyżej opisany człowiek (?).
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Ivellios »

Na moje oko to to pasuje do działu "Hipnoza, psionika (PSI)", chociaż inni mogą być innego zdania :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”