Witam!!!!!!!!!!

Poznajmy się!
eQuadoR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2008-01-06, 19:13
Lokalizacja: z kosmosu

Witam!!!!!!!!!!

Post autor: eQuadoR »

Witam wszystkich :D
Ostatnio zacząłem interesować się parapsychologią itp :D

Wszystko dlatego że chciałem dowiedzieć się czegoś odnośnie przeczuć :D

Często bowiem je miewam!!!
Może to nic niezwykłego, też tak macie??

Np. Kiedyś dzięki temu udało się mi uniknąć poparzenia, znalazłem kase :D, zgadłem jaka muzyka w radiu poleci, i pomyślałem o osobie, którą za kilka chwil spotkałem

Zdarza mi się to nawet często :D

Najbardziej chciałbym się nauczyć telekinezy i choć troszke kontrolować jakiś żywioł :D

Da się zrobić???? Narazie staram się dobrze medytować :D Jestem początkującym. Bardzo miło mi was wszystkich poznać.

Ja w to wszystko wierze, nie wiem tylko gdzie jest granica....
eQuadoR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2008-01-06, 19:13
Lokalizacja: z kosmosu

Post autor: eQuadoR »

KrypoArion pisze:
kontrolować jakiś żywioł
co do tego to raczej nie za dużo filmów ale reszta jak najbardziej
Chodziło mi tutaj o coś np. w stylu kierowania płomieniem świeczki, albo jego zgaszeniu.
Nie napisałem że chce podpalać albo rozstąpić morze :D Chodziło mi bardziej o takie przyziemne rzeczy :D Które podobno są do opanowania :D

Ale jak już mówiłem...to wszystko jest dla mnie nowością, wiem że mam wierzyć żeby tego dokonać,ale nie wiem gdzie jest bariera pomiędzy rzeczywistością a naszą wyobraźnią


Pozdro ;D
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

eQuadoR, jeżeli przekroczysz tą barierę, to będziesz wariatem, ale spełnisz cel, bo będzie ci się wydawało, że płomień się porusza, jeżeli nie przekroczysz, to nic się nie stanie :) taki haczyk w tej całej "profesji" jest :)
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

witam Cię equador
Np. Kiedyś dzięki temu udało się mi uniknąć poparzenia, znalazłem kase , zgadłem jaka muzyka w radiu poleci, i pomyślałem o osobie, którą za kilka chwil spotkałem
to jest jak najbardziej powszechne, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie normalne, ale takie rzeczy jeszcze nie zostały przyjęte w nauce. Ja bardzo często nuce piosenki które zaraz pojawiają się na antenie radia, ostatnio miałam 2 prorocze sny, jeden dotyczył kolegi którego dawno nie widziałam, śniło mi się że go spotkałam przy moim bloku, tego samego dnia jeszcze, spotkałam go pod moim blokiem. Drugi sen miałam kilka dni później, śniła mi się koleżanka, umówiłyśmy się na jej podwórku, ale po drodze spotkałam znajomą której dawno nie widziałam i spóźniłąm się na spotkanie i jak można się domyślić tego samego dnia tak właśnie się stało, z udziałem osób ze snu. Moja babcia ma także prorocze sny, tylko nie tak dosłowne, sny ostrzegają ją przed złymi wydarzeniami w życiu naszej całej rodziny, przewidziała w ten sposób 3 wypadki i śmierć swojej znajomej. Nikt jej nie wierzył i dlatego doszło do tych wypadków. Może nasz mózg ma możliwości jakie się filozofom nie śniły?
eQuadoR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2008-01-06, 19:13
Lokalizacja: z kosmosu

Post autor: eQuadoR »

Darnok pisze:eQuadoR, jeżeli przekroczysz tą barierę, to będziesz wariatem, ale spełnisz cel, bo będzie ci się wydawało, że płomień się porusza, jeżeli nie przekroczysz, to nic się nie stanie :) taki haczyk w tej całej "profesji" jest :)
Czyli wielu osobom tylko się wydaje, a tylko nielicznym udaje się czegoś dokonać??
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

TAK... a ogólnie to siema jeju jeju jesteś strasznie podniecony mi się wydaje kipisz entuzjazmem xD nie no witam cie witam... jeśli chcesz się dowiedzieć jak trenować telekineze to napisz do mnie na gg albo PW... i zaglądnij to psioniki po taki test...
eQuadoR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2008-01-06, 19:13
Lokalizacja: z kosmosu

Post autor: eQuadoR »

Czy ja wiem czy to jest podniecenie?? Raczej nie :D Po prostu czysta ciekawość świata :D Może też troche niedowierzanie temu wszytskiemu, tak coś jak super wizjer albo inne programy tego typu. Niby o wszystkim, a tak na prawdę o niczym :D Kilka nic nieznaczących faktów, spektakularne używanie kamery oraz przyprawiająca o dreszcz muzyka :D
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ale kiedy niby w super wizjerze mówli o czymś paranormalnym?? bo z tego co wiem to oni się zajmują sprawami typu : polscy żołnierze ostrzelali wioskę...
eQuadoR
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2008-01-06, 19:13
Lokalizacja: z kosmosu

Post autor: eQuadoR »

Oj już się nie czepiaj :D Chodziło mi o o coś takiego wiesz np. program w którym omawiają jakis skrajny przypadek :D Dobra ale nie ważne. W sprawie tej telekinezy napisze jeszcze do ciebie :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”