Xabras wita

Poznajmy się!
Xabras
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-08-25, 21:25
Lokalizacja: Z Europy

Xabras wita

Post autor: Xabras »

Witam wszystkich forumowiczów i jednocześnie przepraszam za to,że pojawiłem się w Powitalni z lekkim opóźnieniem :) .

Cóż mogę o sobie powiedzieć...niewiele ciekawego...magią na powaznie interesuję się od dosłownie kilku dni(odkąd trafiłem na to forum) i jak na razie interesuję się głównie jej praktyczna stroną dlatego ćwiczenia zacząłem od razu(i tak straciłem juz za dużo czasu z życia na pierdoły :D ),w międzyczasie zapoznaję się z teorią.Zacząłem od hermetyzmu ale poważnie zastanawiam się nad magią chaosu.

Jeśli chodzi o zainteresowania to często się one zmieniają ale moge powiedzieć, że ogólnie interesuję się książkami fantasy i grami rpg(głównie papierkowymi).

Heh...zauważyłem też,że mam dziwny nawyk wstawiania słów w cudzysłów :P co można było zobaczyć w moim pierwszym poście...pracuję nad tym ;) .

Forum bardzo mi się podoba...fajny klimat,pomocni ludzie i duużo wiedzy do ogarnięcia.
Mam nadzieję zabawić tutaj na dłużej :) .
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Witam serdecznie :) i bardzo się ciesze, ze podoba Ci się forum :)
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

Xabras pisze:grami rpg
to wpadaj do karczmy :P


witaj
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Witam witam...
Pomyśl o Magii Chaosu... :twisted:
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Skóra 66 pisze:Pomyśl o Magii Chaosu... Twisted Evil
Ja bym radzila wrecz przeciwnie :roll: Chaos nie jest dobry na początek :? Jeden błąd i wszystko się odwraca przeciw Tobie...
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Dzisiaj pijąc kawę i jedząc nieumiejętnie przygotowane śniadanie czytałem jakiś artykuł apropo ww. Magii Chaosu, czy też Magyi. Właśnie przytoczyli tam pare faktów na ten temat, a jednym z nich było to, że jest to system który wybiera wielu początkujących. Jak dla mnie to nic złego, przynajmniej nikomu krzywdy nie zrobi. Magia Chaosu wyniszcza słabe jednostki które starają się zaszkodzić komuś. Wóz albo przewoz.

(za mało kawy i jeszcze głowa mnie boli)
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Maestro, mądrze powiedziane... :)
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

To o magii chaosu czy o kawie i bólu głowy ;) ?
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

'Elo Ziomal :P .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Maestro pisze:To o magii chaosu czy o kawie i bólu głowy ?
... o Magii Chaosu oczywiście :P

Goreface pisze:A tak poza tym Skóra ty działasz jak jakas jednoosobowa sekta:D uwazaj inkwizycja nie spi
Ja? Sekta? :lol: Kiedyś myślałem, żeby założyć, ale to było dawno jak jeszcze miałem pomysł. A tak poza tym to ja kolegi wcale nie namawiam... 8)
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Nie namawiasz tylko, lekko nakierowujesz :P .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Ja bym raczej powiedział, że chciałem go troszkę naprowadzić :P
Xabras
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-08-25, 21:25
Lokalizacja: Z Europy

Post autor: Xabras »

Od razu poczułem się lepiej naprowadzony :D .Chciałbym praktykować magię chaosu ale na razie nie bardzo wiem....jak się do tego zabrać.Na forum jest co prawda wiele materiałów na ten temat ale ja muszę zacząć od podstaw totalnych takich jak medytacja :( .Zajmując się hermetyzmem(a raczej jak na razie stosując się do nauk opisanych we "wtajemniczeniu" na stronce)czuję się jakby "prowadzony za rączkę"....i to mi się podoba :D (oczywiście tylko do czasu :P ...kiedy nabiorę trochę doświadczenia to takie podejście znudzi mi się jak nic i najpewniej wezmę się za magię chaosu...bo tak w sumie to ona chyba najbardziej do mnie przemawia...heh...tylko ile to lat zajmie :P ).No chyba ,że macie jakieś ciekawe porady dla "małego chaoty" to może jeszcze się "nawrócę" :D .
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Jeśli celem twojej drogi jest chaotyzm, to na pewno nie znajdziesz odpowiedzi w hermetyźmie. ani odpowiedzi ani przygotowania. To dwa przeciwieństwa.
Xabras
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-08-25, 21:25
Lokalizacja: Z Europy

Post autor: Xabras »

Tak...im wiecej wiem tym bardziej zdaje sobie z tego sprawę...cóż, trochę nie pomyślałem nad moim poprzednim postem.

Dopiero zaczynam i moją reakcje mozna porównać do przedwczesnego zachwytu małego dziecka nad możliwościami o jakich przeczytało w internecie.

Tak na prawdę na razie nie mogę powiedzieć jaka droga jest moim celem(wiem,że to kłóci się z tym co napisałem poprzednio....ale wiele muszę się jeszcze dowiedzieć).

Jednak mimo wszystko myślę, ,że we "Wtajemniczeniu do Hermetyzmu" jest co najmniej kilka porad ,które przydadzą się nawet osobom ,które nie zamierzają zostać przy tym systemie do końca,a nawet tym, którzy w ogóle magią się nie zajmują.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”