Napiszcie cos o sobie

Poznajmy się!
Extranjera
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2005-07-27, 17:21
Lokalizacja: HISZPANIA

Post autor: Extranjera »

Witam serdecznie.jestem bardzo swierza w tej tematyce i bardzo zadna wiedzy.interesuje mnie wszystko co jest zwiazane z parapsychologia,wogole jeszcze nie wiem co najbardziej bo jestem w trakcie poznawania wszystkiego i przyznam szczerze troche się gubie.jeden z numerologow powiedzial mi ze mam zdolnosci ulaczania,jaszcze ich w sobie nie odkrylam ale ponoc mam.mialam kilka razy oobe i chyba to tyle.interesuje mnie bardzo tarot ,kupilam go sobie nawet kiedys ale slyszalam ze lepiej go nie ruszac nie umiejac go odczytywac wiec dalam sobie spokoj.moze jest tu osoba ktora zgodzilaby się pomoc mi odkryc ten swiat tak fascynujacy.duza buska dla wszystkichObrazek
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Milo nam wszystkim :) na pewno znajdzie się ktos skory do pomocy ;)
Goreface, przepraszam... nie chcialam tak od razu krytykowac... wiesz, znajdzie się na pewno kilka osob, ktore podzielaja twoje zdanie, niestety, moja fobia jest jeszcze zbyt duza, ale pracuje nad nia :) a twoje posty staram się czytac tak, zeby pajaczka nie widziec :D
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Goreface pisze:moze posłużyć jako taka mała terapia
Albo mozesz po prostu pozbyć się arachnofobii w œwiadomym œnie :wink: to stary, znany sprawdzony sposob :)
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Tzn?
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Pozwolisz Maeveen, że się wypowiem za Ciebie... :P
Jak jesteś w świadomym śnie to wizualizujesz sobie coś co Ci się kojarzy z Twoim lękiem. U Ciebie będzie to prawdopodobnie, wielki, ochydny pająk(hie hie, żartuję :P )
Może to być taki mały pajączek a Ty muisz zdeptać tego pająka najlepiej boso :wink:
Chyba, że wolisz zwizualizować sobie wielkiego, ohydnego pająka, miecz, który trzymasz w ręce i spróbować go zabić. Jeśli Ci się uda to efekt powinien być gwarantowany ;)
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Ja wykorzystałem tą technikę żeby rozpocząć prace w zawodzie piercera. Zawsze przed przekłuciem trząsły mi się ręce zarąbiście - a nie jest to przyjemne jak zasywasz taką igłą komuś koło oka (brwi) albo języka. Postanowiłem to załatwić i w świadomym śnie śniłem o pracy, jka wszystko idealnie robie i wogóle. Pomoglo. polecam prace ze świadomym snem każdemu.
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Skóra 66 pisze:Pozwolisz Maeveen, że się wypowiem za Ciebie... :P
Jak mogłes !? buuuu :(:( odebrałeś mi ten wspaniały zaszczyt wypowiedzenia się :(
No ale z tym wyzbyciem się leku jest dokladnie tak, jak Skóra napisał :wink: szczególnie ten drugi sposob (z wielkim pajakiem) jest niezawodny :)
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

Dobrym sposobem na pozbycie się arachnofibii jest lenistwo. Ja też dośc boję się pająków, ale dzisiaj w nocy poczyłam jak coś mi chodzi po ręce i to był pająk (dość duży, bynajmniej jak dla mnie). Chciałam uciekać i zacząć krzyczeć żeby ktoś go zabrała, ale byłam tak śpiąca że położyłam się dalej spać. Jak dotąd to mój najbliższy kontakt z pająkiem i jestem z siebie dumna, że nie spanikowałam :D
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

O bozu bozu! to mnie się nic nie chce robic, caly dzien lezala bym brzuchem do gory i nic nie robila.. ale nawet ja jestem utyrana po czubek glowy, to z wrzaskiem się zrywam, kiedy tylko cos takiego "wyczuje" nie mowiac juz o chodzeniu po mnie... bozu... niedobrze mi się zrobilo... oj... bardzo bardzo niedobrze mi się robi... :? to malo pozytywne... chyba musze na chwile wyjsc...
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

bylo gorzej! teraz jzu przynajmniej przez most moge przejsc! (tlumacze - namoscie sa barierki, a miedzy nimi idealne miejsce dla mnustwa pajakow! ble :? od kad je zauwazylam, toprzechodzilam przez most, a i owszem - z zamknietymi oczami, albo wzglednie szybkim krokiem (jak mnie nie mial kto rzeprowadzic) ) teraz juz na prawde nie jest tak zle :P
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Cześć.
A i tak przy okazji ja tyż witam wszystkich. (Mocny mówi że jest cham, a ja się nie przywitałem od tygodnia :D ).
Gość

Post autor: Gość »

Tak naprawde to jest tak że nie zawsze się myśli o tym żeby być normalnym tylko dopiero jak się nudzisz
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Witamy Cię Kasumi serdecznie na Forum. Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba ;)
A co do wody to najlepsza jest Arctic. :P
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Witamy, witamy :)
Skóra 66 pisze:A co do wody to najlepsza jest Arctic. :P
eeeeeeee tam, Skóra nie znasz się :P Primavera nie ma sobie rownych :P (szczegolnie pod wzgeledem energetycznym, jak juz to Faywind wspominala - radiesteci nie klamią ! :P P :wink: )
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”