Informacja w sprawie (nie)dołączenia Radia Paranormalium do Patronite Audio

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Informacja w sprawie (nie)dołączenia Radia Paranormalium do Patronite Audio

Re: Informacja w sprawie (nie)dołączenia Radia Paranormalium do Patronite Audio

autor: Radio Paranormalium » 2022-01-14, 20:16

Uwaga, uwaga, mały plot twist, właśnie włączono nam dostęp do Patronite Audio :o Widocznie zupełnym przypadkiem sprawdziła się stara zasada mówiąca, że dużego gracza czasem wystarczy po prostu publicznie opieprzyć, żeby ten się zreflektował i zrobił to, co obiecał zrobić. A więc oficjalnie Radio Paranormalium zawitało w Patronite Audio, dostępnym na Androida i iOS'a.

Na screenie profil Radia Paranormalium.
270749632_589268222178152_1228506957986587066_n.jpg

Informacja w sprawie (nie)dołączenia Radia Paranormalium do Patronite Audio

autor: Radio Paranormalium » 2022-01-14, 02:42

W październiku 2020 roku Patronite uruchomiło funkcjonalność pod nazwą Patronite Audio, czyli dostępny w ichniejszej aplikacji katalog podcastów. Ponieważ posiadamy profil na tej platformie, złożyliśmy wniosek o dodanie do Patronite Audio naszych audycji. I od tamtej pory w panelu zarządzania profilem wyświetla się to, co widać na screenie.
Bez tytułu.png
Jakiekolwiek próby dowiedzenia się czegokolwiek zawsze kończą się obietnicą, że stosowna informacja zostanie udzielona "wkrótce". A zapytywaliśmy już wielokrotnie - drogą emailową, poprzez fanpejdż Patronite, na oficjalnej grupie facebookowej kończąc. Zawsze to samo - obietnice udzielenia odpowiedzi "wkrótce".
Odpowiedzi owej nie otrzymaliśmy do dziś. Zero informacji, czy nasz wniosek w ogóle zostanie przyjęty, czy też nie bo np. z podcastami jest coś nie tak. Nic, zero, null, kompletny olew.
W związku z tym pragniemy poinformować, iż z dostępu do Patronite Audio w tym momencie całkowicie rezygnujemy, no bo ileż można.

Na górę