Wyłączenie pola WWW w profilach

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Wyłączenie pola WWW w profilach

Re: Wyłączenie pola WWW w profilach

autor: Ivellios » 2022-05-05, 02:46

Tymczasem właśnie skasowałem kolejnego spamera. Dupek jeden myślał, że nie zauważę tych jego powstawianych ukrytych linków w postach. Tak, wyzywam takich delikwentów od dupków, ponieważ nie widzę najmniejszego powodu, dla którego miałbym okazywać jakikolwiek szacunek komuś, kto wbija na forum dyskusyjne tylko po to, żeby wpieprzać wszędzie te swoje linki. Po prostu skończyłem z grzecznością, każdemu takiemu tłukowi będę osobiście pisał mailowo, co o jego działaniu myślę, i mam totalnie w dupie, czy komuś to się podoba czy nie. Spamerzy nie zasługują na szacunek. Gówna trzeba sprzątać, a nie je tolerować. Koniec, kropka.

Re: Wyłączenie pola WWW w profilach

autor: ZdzisławZdzisławski » 2022-05-05, 02:33

Słuszna decyzja. Sam wielokrotnie zauważałem w rozsyłanych cyklicznie mailowych przeglądach aktywności na forum, że w niektórych postach były ukryte linki, które nie były widoczne (albo były tak wstawione, że były ukryte przed wzrokiem użytkownika, ale nie przed wzrokiem robota wyszukiwarki) a które pokazywały się w tych przeglądach z jakiegoś powodu. Strasznie irytujące, uważam, że takie zaśmiecające fora spamerskie szumowiny internetowe powinno się odcinać od dostępu do sieci.

Wyłączenie pola WWW w profilach

autor: Ivellios » 2022-04-28, 07:01

Informuję, że ze względu na dużą liczbę kont zakładanych na forum tylko w celu wstawienia linka pozycjonującego, podjąłem decyzję o wyłączeniu pola "WWW" w profilach. Forum Radia Paranormalium nie jest słupem ogłoszeniowym i z tego względu SEO-spamerzy nie mają tutaj czego szukać. Konta SEO-spamerów staram się na bieżąco usuwać, również w przypadku gdy ktoś próbuje stosować sztuczki, wstawiając linki w sposób utrudniający wykrycie.

Na górę