Rozkrzaczony RSS nagrań audycji.

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Rozkrzaczony RSS nagrań audycji.

Re: Rozkrzaczony RSS nagrań audycji.

autor: Ivellios » 2021-12-30, 04:37

Wprowadziłem ostatnio zmiany w RSS-ach (w tym pojawiły się opisy poszczególnych audycji, wszystko wyświetla się poprawnie z polskimi literami). Popracowałem również nad obecnością Radia Paranormalium w dużych katalogach podcastów, głównie pod kątem dodania do nich RSS-ów poszczególnych cykli, żeby łatwiej było znaleźć np. nowe odcinki audycji obecnie emitowanych. Jesteśmy obecni w Spotify, iTunes, Podcast Addict, TuneIn oraz w Podcastach Google.

Re: Rozkrzaczony RSS nagrań audycji.

autor: Ivellios » 2017-07-05, 22:05

TuneIn właśnie zaktualizowało link do strumienia Radia Paranormalium. Podesłąłem im link do strumienia, który zawsze działa, bo kopiuje sygnał z głównego serwera: http://stream.paranormalium.pl/

Re: Rozkrzaczony RSS nagrań audycji.

autor: filip369 » 2014-05-03, 17:39

Ok, dzięki już wszystko działa.

Re: Rozkrzaczony RSS nagrań audycji.

autor: Ivellios » 2014-05-03, 16:40

Dzięki za informację o błędach.

RSS'y zmodyfikowałem, co prawda walidatory zaczęły sypać błędami typu "Podany URL musi być pełny" (chyba kłócą się o spacje w nazwach plików, jeśli dobrze kojarzę), jednak Polcaster - przynajmniej u mnie - nie robi już cyrków z procentami. Problem z kodowaniem u mnie nie występuje, ale w tym zakresie też wprowadziłem zmiany.

Co do powiadamiania o odpowiedziach, to w najnowszym phpBB ta opcja nazywa się inaczej i jest umieszczona w innym miejscu:

ustawienia profilu -> ustawienia forum -> wysyłanie wiadomości -> "Domyślnie informuj mnie o odpowiedziach"

TuneIn Radio sprawdziłem, widocznie albo mają nieaktualny link do strumienia, albo wstawili strumień, którego ten program nie obsługuje. Nie dopatrzyłem się nigdzie możliwości zedytowania tego. Do słuchania Radia Paranormalium w Androidzie polecam aplikacje obsługujące format AAC+. Ja używam A Online Radio, można sobie wpisać do niego strumień AAC+ 24kbps i słuchać w bardzo dobrej jakości dźwięku przy minimalnym zużyciu transferu ;)

Rozkrzaczony RSS nagrań audycji.

autor: filip369 » 2014-05-03, 05:20

Czy była by możliwość naprawienia RSS, by program który pobiera mi audycje nie tworzył takich folderów i nazw plików:

Kod: Zaznacz cały

Teoria%20Chaosu%202%20maj%202014%20Co%20nowego%20w%20zimnej%20fuzji

Kod: Zaznacz cały

WykÂlady spirytystyczne
? Dodam, że kiedyś wszystko działało, jak należy, z innymi podcastami tak się nie dzieje (poza tymi od Paranormalium). Używam programu Polcaster, ale w iTunes pewnie jest podobnie (chociaż nie wiem nawet czy iTunes działa dla podcastów z paranormalium :D).

Druga kwestia, czy była by możliwość dodania opcji w profilu na forum, automatycznego zaznaczenia opcji Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie dla każdego postu, jak to jest na innych forach.

Inna sprawa - w programie TuneIn Radio na androida nie działa link do paranormalium.

Na górę