Ciekawe obiekty nad Warszawą.

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Ciekawe obiekty nad Warszawą.

Ciekawe obiekty nad Warszawą.

autor: Anar » 2021-12-27, 13:06

Witam,
chciałem się z Wami podzielić obserwacjami, których dokonałem w Warszawie. W sumie w swoim życiu widziałem na warszawskim niebie 3 razy rzeczy, których nie umiem sobie racjonalnie wyjaśnić. Wszystkie 3 obserwacje miały miejsce na warszawskiej Sadybie. Pracuję w branży hotelarskiej, nie raz zdarzają mi się więc dyżury nocne.
Pierwsza obserwacja miała miejsce w lipcu 2019 roku. O godzinie 3 z minutami wyszedłem przed obiekt w którym pracuję i dostrzegłem jasny punkt przemieszczający się na niebie niewiele wyżej nad horyzontem...Noc była księżycowa, jasna, na niebie pojedyncze chmury. Udało mi się telefonem uchwycić obiekt ( choć widziałem 2 obiekty ). Jeśli byłoby zainteresowanie mogę szczegółowo opisać te zdarzenia. Do tego zjawiska odnosi się zdjęcie oznaczone białą jedynką.
Kolejne ciekawe zdarzenie miało miejsce w tym samym miejscu 18 grudnia tego roku. Zdjęcie nr. 2. Godzina obserwacji również po godzinie 3 w nocy. No i ostanie, to zdarzenie z wczoraj, czyli 26.12 z godziny 7 rano. Także z tego samego miejsca. Te zdjęcia, które widzicie, to maksymalne cyfrowe powiększenia telefonem. Mam je na telefonie oczywiście w oryginale. Czy ktoś z Was widywał nad Warszawą podobne rzeczy. Może ktoś umie wyjaśnić, co to było ?
Załączniki
Przecddhwytywanie3.jpg
Przecddhwytywanie3.jpg (5.97 KiB) Przejrzano 273 razy
Przechwytywanie2.JPG
Przechwytywanie.JPG

Na górę